Dromeas D33 SUV

Dromeas D33 SUV

Olimpik yelkenci Efe Kuyumcu’nun Dromeas Yachts markasını kurduğu 2017 yılından beri misyonu dünyanın en sağlam ve en kullanışlı yüksek performanslı açıkdeniz gezi teknelerini inşa etmek oldu ve yeni Dromeas D33 SUV modeli bu rotada bir sonraki basamağı temsil ediyor.

Vakum infüzyonu, epoksi reçineler ve karbon fiber takviyeler kullanan iki dümenevli modelin büyüğü olan bu tekne de, Walkaround versiyonu gibi, iki basamaklı derin V Adam Younger gövdeyi kullanıyor. Fakat üzerine tüm yıl kullanım için çift yan kapılı kapalı dümenevini ekliyor. İçten ve dıştan takma makinelerle sunulan bu 50 knot açıkdeniz platformu ayrıca emniyetli ve kuru bir seyir için belirgin serpinti profilleri, kalın yapılı sabit usturmaçalar ve baş tarafta yüksek parapetler kullanıyor.

Kıç ve alt güverteyi düzenlerken birçok seçenek mevcut, açık plan yerleşim dört kişiye kadar yatma yeri sunan tek veya iki kamara için yer sunuyor. Dromeas’ın model protokolü düşünüldüğünde, amiral gemisi 38 CC’nin SUV versiyonunun bir süre sonra ortaya çıkacağı öngörülebilir, ancak şimdilik bu kolayca kişiselleştirilebilir ve doğası gereği esnek dört mevsim platformu filonun öne çıkan teknesi.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 10,50m (34ft 5in)
EN 3,15m (10ft 4in)
MAKİNE 800hp güce kadar içten ve dıştan takma
MAKSİMUM SÜRAT 50 knot
FİYAT Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM dromeasyachts.com