Saxdor 400 GTC

Saxdor 400 GTC

Kuzeyli tersanenin yeni Saxdor 400 GTC modeli görünüşte daha az açıklık ve daha çok dümenevi koruması sunan bir 400 GTO. GTO modeli gibi, dümenevi tekne eninin tamamını kaplıyor, böylece iç yaşam yerleri maksimize edilirken ön camdaki merkezden kaçık kapıyla baş-kıç yönünde hareketler kolaylaştırılıyor. Ancak, diğer teknenin aksine, GTC modeli açık alan ve kumaş perdeler yerine her iki taraftaki sabit camlar sunuyor.

Büyük kayar yan kapılar sayesinde uzun katlanır borda teraslarına erişim çok kolay ve GTO varyantıyla aynı arka kapı ve menteşeli camla düzenlenebilir kıç güverte partiye katılabiliyor. Baş güverte oturma grubu da her zamanki gibi etkileyici ve açılır teraslardaki cam paneller hem kapalı hem de açık konumlarında manzaranın genişletilmesi için şık bir çözüm.

Bu şık görünüme ve tüm kullanıcı dostu günlük kullanım alanlarına karşın, hâlâ her ikisi de 6ft üzerinde tavan yüksekliğine sahip bir baş kamara ve ayrı banyo yanında daha geride havuzluk altında ilave çift kişilik kamara seçeneği sunuluyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 12,4m (40ft 8in)
EN 3,55m (11ft 8in)
MAKİNE Çift Mercury 300-400hp dıştan takma
MAKSİMUM SÜRAT 50 knot
FİYAT 314 bin 600 Euro (Güncel fiyat için iletişime geçiniz)
İLETİŞİM saxdorturkey.com