Big Boyz Festival Kalamış Marina’da

Big Boyz Festival Kalamış Marina’da

Big Boyz Festival, bu yıl 25-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kalamış Marina’da ziyaretçilerini ağırlayacak. Festivalde hava, kara ve denizde kullanılan heyecan verici araçlar yer alacak.

Big Boyz Festival 25-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kalamış Marina’da ziyaretçilerini ağırlayacak. “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl altıncısı düzenlenecek Big Boyz Festival meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan heyecan verici araçları görme, deneyimleme ve alışveriş fırsatı sunacak.

Big Boyz Festival, eğlence ve heyecan dolu aktivitelerin yanında renkli partilere de ev sahipliği yapacak. Heyecan dozunu bu yıl daha da artıracak olan festival, hobi meraklılarına araba, motosiklet, karavan, tinyhouse, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan, adrenalini doyasıya yaşatan araçları deneyimleme fırsatı sunacak.

Festival 25-26 Mayıs tarihlerinde Kalamış Marina’da düzenlenecek.

Birçok markanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde hobi severler, adrenalin ve aksiyonun sınırlarını zorlayacak dopdolu 2 gün yaşayacak. Festivalde, Honda, Borusan Oto ve BMW Motorrad, Mercedes-Benz, Ford, Stafu-Pro, Motul, Jetsurf, İzeltaş, Spormoto KTM, Harley Davidson, Mv Agusta, Ecovolt Scooter, Delapau Coffee, Aygaz, İsotlar, Castrol, Davinci, Airstream Karavan ve BBQ Sepeti gibi markalarla birlikte daha birçok marka yer alacak.

Big Boyz Festival’in organizasyon ortağı Heyworks şirketinin kurucusu Koray Köprülü, katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Big Boyz Festival’de ziyaretçilerle bu sene de buluşturacağını söyleyerek şu bilgileri verdi: ‘’Festivalimizde birbirinden değerli birçok marka ve eşsiz ürünleri yer alacak. Mayıs ayının heyecanını Big Boyz Festival ile birleştirerek eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor.’’

Festivale giriş ücretsiz

Girişin ücretsiz olduğu festival boyunca ünlü Dj’ler performanslarını sergilerken, sahne şovları, 90’lar partisi ve dans gösterileri olacak. Ayrıca test sürüşleri, denizde jet surf ve flyboard, paten ve kaykay gösterileri gibi birçok spor aktivitesi ziyaretçileri bekliyor.

Kadıköy Kalamış Marina’da sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile birlikte Big Boyz Festival’de eğlence ve deneyim imkanı yakalayacaklar. Outdoor’a meraklı ziyaretçiler ise kamp malzemelerinin yer aldığı birçok yaşam ekipmanlarını 2 gün boyunca inceleme fırsatı bulacaklar.