Fairline Targa 43 Open

Fairline Targa 43 Open

Targa 43 Open

İsmindeki “Open” ibaresine karşın 43 Open’da havuzluğun üzeri, katlanır bir kanvas tenteyle kapanabiliyor. Havuzluk son derece geniş. Havuzluk kapısı bulunmaması güvertenin çevreyle mükemmel bir şekilde buluşmasını sağlıyor.

Fairline Targa 43 Open ‘da ortaya yerleştirilen güneşlenme minderinin altında bir Williams Minijet’i alacak büyüklükte bir bot garajı bulunuyor; her iki yandaki basamaklar havuzluk ve yan güvertelere geçişi sağlıyor.

Havuzluğun orta bölümünü geniş bir yemek masası ve lavabolu bar kaplıyor. İlerisinde sancakta çift kişilik bir dümen koltuğu ve konukların seyirde dümenciye katılmalarını sağlayan L şeklinde bir oturma grubu bulunuyor.

Aşağıda, tekne sahipleri için master kamaranın başa ya da vasata yerleştirilme seçeneği sunuluyor. İlk seçenek tercih edildiğinde başta banyolu, çift kişilik yataklı bir kamara ve vasatta gene banyosu içinde, ikiz yataklı bir kamara sunuluyor. İkinci seçenekteyse vasattaki kamarada enine yerleştirilen bir çift kişilik yatak ve iskele tarafında ufak bir kanepe bulunuyor. Baştaki kamaradaysa makas ekseninde hareket ederek birleştirilebilen ve daha kullanışlı olan twin kamara yer alıyor.

Makine dairesinde üç farklı Volvo Penta makine seçeneği sunuluyor; biri kuyruk tahrikli, diğer ikisiyse IPS. Düşük süratle seyir ve demirde daha fazla konfor sağlamak amacıyla opsiyon listesine bir Seakeeper NG5 eklenmiş. İletişim: karina.com.tr

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boy 13.9m (45ft 7in)
En 4.32m (14ft 2in)
Makine Çift Volvo Penta 370hp kuyruk tahrikli ya da IPS500/IPS600 Maksimum hız 34 knot
Fiyatı Firmayla iletişime geçiniz.