Galeon 440 Fly

Galeon 440 Fly

İngiliz tasarımcı Tony Castro, Galeon 440 Fly’da boyunun iki katı bazı teknelerden çok daha fazlasını sığdırarak yine bir sihir yaratmış. Her şey kıçta başlıyor, kıçaynada bulunan ve neredeyse yüzme platformunun tüm enine yayılan bar sayesinde öğle yemeğinizi mangalda ve ayaklarınız hala sudayken hazırlayabiliyorsunuz. Burada asıl hayranlık uyandıran özellik ise iki katlanır havuzluk balkonu. Bunlar sadece her zamankinden büyük değil, ayrıca cam bölümleriyle dikey konumda olduklarında bile su üzerindeki manzaranın keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Bunlar daha büyük 500 modelinde olduğu gibi plaj barları veya deniz koltuklarına dönüşmüyor, ancak yarattıkları ilave alan çok özel. Ayrıca dümende büyük bir kayar kapı var, böylece kesintisiz deniz manzaralarının tadını en iyi şekilde alabiliyorsunuz.

Kuzine baş tarafta yerleşimi salona farklı bir hava veriyor, yemek ve oturma alanı kıça taşınıyor ve şefi karşı taraftaki dümen istasyonuyla aynı yüksek seviye alıyor. 45ft boyda bir platforma bu kadar fazla şey konunca, özellikle fuar teknesindeki üç kamara versiyonu seçildiyse ortam biraz kalabalıklaşıyor. Bu çok iyi bir opsiyon, ancak baştaki VIP süitinde çift kişilik ada yatak yerine merkezden kaçık bir yatakla yetiniyorsunuz ve ikinci banyoya kamaradan giriş şansınız kalmıyor.

Galeon 440 Fly’da tam eni kullanan master süit yine çok muhteşem görünen bir düzenleme, ancak her şeyin sığması için zemin ve tavan yüksekliğinde birkaç değişiklik yapılması gerekiyor.

Özetle, yeni Galeon 440 Fly modeli 500 Fly’ın en iyi özelliklerini daha kolay erişilebilir bir pakette sunmasına karşın, bunun önemli ölçüde daha küçük bir tekne olduğu gerçeği saklanmıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 13.97m (45ft 8in)
EN 4.2m (13ft 8in )
MAKİNE Çift Volvo Penta 480hp D6 veya 440hp IPS600
MAKSİMUM SÜRAT 30 knot
FİYAT Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM denizyatcilik.com