Italia Yachts 12.98

Italia Yachts 12.98

2011 yılında Venedik’te kurulan Italia Yachts, bugün Ostellato, Ferrara’da yer alan tersanelerinde en son teknolojiyle inşa ettiği her modelini maksimum konfor ve şıklığı ön plana çıkaran özgünlükteki iç mekân tasarımlarıyla buluşturuyor.

Cannes Yachting Festival’de dünya prömiyeri yapılan Italia Yachts 12.98, yenilenmiş gövde ve güverte tasarımıyla tersanenin en yeni projesi. Model, hem yarış hem de gezi tutkunları için eğlenceli ve güvenli bir seyir keyfi vaat ediyor.

14,30 metre boyundaki yeni model işlevsel güverte planı ve yüksek dengeye sahip gövdesiyle konfor ve performans sunuyor. Teknenin gövdesi diğer modellerde olduğu gibi sağlamlık, mukavemet ve kırılmazlık için vinilester reçine kullanılarak infüzyon yöntemiyle dökülmüş. Böylece daha dayanıklı, daha sağlam ve aynı zamanda hafif bir tekne ortaya çıkmış. Kolay ve rahat seyirler için optimize edilen yeni güverte yerleşimi sayesinde kokpitte misafirlere geniş oturma ve hareket alanları sağlanmış.

İç tasarımda kullanılan tüm detaylar özenle seçilmiş. (Solda) Master kamara aydınlık ve ferah bir ortama sahip. (Sağda)
İç tasarımda kullanılan tüm detaylar özenle seçilmiş. (Solda) Master kamara aydınlık ve ferah bir ortama sahip. (Sağda)

 

Modelde kokpitte ve oturma alanlarında tik kaplama, saklama alanları, katlanabilir masa, geniş yüzme platformu ve katlanır merdiven gibi birçok opsiyon yer alıyor. Italia Yachts 12.98, master kamarada banyo, salonda ayarlanabilir yemek masası, kamaralarda bolca depolama alanı bulunan mobilya ve dolaplarıyla uzun seyirler için eksiksiz bir iç tasarıma sahip. İç tasarımda kullanılan tüm detaylar da İtalyan markalarından özenle seçilmiş. Çok sayıda kullanılan gövde camı ve heçler sayesinde ferah ve aydınlık bir ortam yaratılırken, tüm yaşam alanları uzun seyirlerde konfor sağlayacak şekilde donatılmış.

Italia Yachts, Türkiye’de Bodrum merkezli Sky Marine tarafından deniz ve yelkenli tekne tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Stok teknesi olarak Haziran 2023’te teslim edilecek olan modelin fiyat ve konfigürasyon bilgileri için Sky Marine ile iletişime geçebilirsiniz.

Yerleşim Planı

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TAM BOY 14,30m (46ft)
SU HATTI BOYU 13,16m (44ft)
EN 3,95m (13ft)
SU ÇEKİMİ 2.25m (7ft 53in)
DEPLASMAN 8,5 ton
FİYAT Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM sky-marine.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.