Numarine’in Cannes tekneleri

Numarine’in Cannes tekneleri

Numarine’in Explorer filosunun son üyelerinden 26XP ve 37XP modelleriyle Cannes Yachting Festival’de yer aldı.

Genişleyen XP serisindeki giriş seviyesi modellerinden olan 26XP’nin iç ve dış tasarımı Can Yalman imzası taşırken, deniz mimarisini Umberto Tagliavini üstleniyor. 26XP, devasa köşeli pencerelere, geniş sosyal alanlara, geniş flybridge’e sahip. Her ayrıntı, teknenin XP serisinin öncü DNA’sının bir parçası olduğunu gösteriyor. 26 metrelik model sahiplerini denizde istedikleri herhangi bir yerine götürebilen kompakt bir kâşif.

Numarine 37XP

Numarine 37XP
Chapter 3 Amerikan pazarına ulaşan ilk 37XP olacak.

Fuarda, Denison Yachting tarafından satılan beş teknenin ilki olan ve önümüzdeki iki yıl içinde Kuzey Amerika pazarına ulaşacak olan Numarine 37XP Chapter 3 de beğeniye sunuldu. Numarine, Explorer serisinden ilk 37 metrelik deplasman teknesini geçtiğimiz yıl eylül ayında suya indirmişti.

2022 Cannes Yachting Festival’de sergilenen ikinci gövde dünyadaki tüm tedarik zinciri zorluklarına rağmen bu yılın başlarında Amerikalı sahiplerine zamanında teslim edildi ve Chapter 3 adını aldı.

10 knot hızda etkileyici bir 5.000 deniz mili menzili ve 8 knot’ta 6.000 deniz mili menzili olan ikinci. gövde, 14 misafirin konaklayabildiği altı kamaraya ek olarak, üst güvertedeki kaptan kabini de dahil olmak üzere dokuz kişilik mürettebat konaklamasına izin veren bir yerleşim düzenine sahip.

37XP’nin önemli özellikleri arasında alt güvertede bir TV odası, üst güneşlenme terasında bir jakuzi, 28 metrelik bir bot ve üç jet ski taşıyabilen devasa bir tekne güvertesi ve kıçta özel bir beach club alanı yer alıyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.