Keyfinize keyif katacak deniz oyuncakları

Keyfinize keyif katacak deniz oyuncakları

Suyun içinde olmak, mavilikte kulaç atmak veya onun üzerinde gezinmek küçük büyük herkesin tutkusu. Bu tutkuyu daha da keyifli hale getirmek ise zor değil. Birçok firmanın ürettiği deniz oyuncakları keyfinize keyif katmak için size oldukça fazla seçenek sunuyor.

Hazırlayan: Eray Emin Aydemir

TIWAL

Bagajda taşınabilen ve 20 dakikada hazırlanan bir yelkenliye sahip olmak… Biraz bilim kurgu gibi gözükse de Tiwal sayesinde son derece gerçek. 2014 Boat of The Year “Best Innovation” ödülüne sahip bu yelkenli 50 kg’lık iki çantayla taşınıyor. Alüminyum iskeleti, karbon direği, North Sails marka yelkeni ve Harken marka makara – kilit setinin yanı sıra iki farklı pompası da bulunan Tiwal’le yelken deneyimi başka bir boyuta evriliyor.
Fiyat: 5.2m2 yelken – 5.500 Euro (KDV dahil), 7m2 yelken – 5.800 Euro (KDV dahil), 5.2 ve 7m2 yelkenler ile 6.500 Euro (KDV dahil) İletişim: tezmarin.com

Seadoowake-depar-motor
Akıllı fren-geri vites özelliğiyle Seadoowake güvenlik anlamında da oldukça dikkat çekici.

SEADOO WAKE 155

Su üzerinde motorun gücünü hissetmek ve dalgaların arasında sportif bir deneyim yaşamak birçok hız tutkununun ortak tutkusu. Seadoo Wake 155 bu tutkuları hem dindirebilecek hem de arkadaşlarınızla veya ailenizle keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak bir araç. Kıvrak ve atak gövdesi, kapalı devre soğutma sistemi, hız sabitleme moduyla teknoloji anlamında oldukça donanımlı olan bu özel jet-ski, aynı zamanda gaz kontrolü, hırsızlık önleyici anahtarları ve akıllı fren-geri vites özelliğiyle güvenlik anlamında da oldukça dikkat çekici.
Fiyat: 16.900 Euro (KDV – ÖTV dahil) İletişim: deparmotor.com

Hobie Mirage Tandem Island, sarı, kırmızı ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.
Hobie Mirage Tandem Island, sarı, kırmızı ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

HOBIE MIRAGE TANDEM ISLAND

Dilerseniz yelkeninizle, dilerseniz pedallar veya küreklerle yol alın… Hobie Mirage Tandem Island, bu seçeneklerin hepsine izin veren portatif bir trimaran. İki kişi kapasiteli 5.64 metre uzunluğundaki bu trimaran, 8.4m2 uzunluğunda kaliteli malzemeden imal edilen bir yelkene sahip. 109 kg ağırlığındaki Hobie Mirage Tandem Island’da ayrıca çift dümen kontrolüyle beraber çift Mirage Drive pedal sistemi de bulunuyor. Hobie Mirage Tandem Island, sarı, kırmızı ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.
Fiyat: 7250 Euro (KDV hariç)
İletişim: supturkiye.com

Deniz oyuncakları yazısının devamını Ağustos 2017 sayımızda okuyabilirsiniz.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.