Nautitech 44 Open

Nautitech 44 Open

Tamamen yeni bir Nautitech modeli görmeyeli uzun bir zaman oldu, ancak beklediğimize değecek gibi görünüyor. Seri üretim bir aile gezi katamaranı için hacimler ve performansın şık görünümle karışımı bu yeni 44 Open modelinde çok iyi uygulanmış.

Nautitech, ideal tekneyi yaratmak için mevcut tekne sahiplerinin deneyimlerini aktardıkları bir arayüz paneli kullandıktan sonra 40 ve 46 Open arasındaki bu modelin geliştirilmesi 12 ay sürmüş. Tekne sahiplerinin giderek artan sayıda açıkdeniz seyirlerine yönelmesiyle birlikte, bu çalışma bir teknik bölmenin eksik olduğu ve mevcut tekne sahiplerinin sancak baş taraftaki kamarayı depolama hacmi olarak kullandıklarını ortaya çıkartmış. Bu nedenle Nautitech sancak baş kamara için bir “SmartRoom” seçeneği geliştirmiş. Bu alan çamaşırlık, giysi ve oyuncak deposu gibi kullanılabilen çok fonksiyonlu bir bölme.

Nautitech 44 Open – Salon

 

Modern Marc Lombard tasarımı yeni Nautitech 44 Open, eğimli ters bodoslamalar ve bordalarda çift çeneler içeriyor. Deplasman kontrol altında ve görece hafif 10,5 ton olarak tutulmuş, bu yüksek bordalar ve köprüaltı yüksekliğiyle birlikte hızlı olduğu kadar konforlu bir seyir olanağı yaratıyor.

Dümenler, palaların doğrudan bağlanmasıyla çok daha akıcı bir seyir deneyimi sunuyor. Nautitech 44 Open’da asgari mürettebatla manevra kolaylığına ve kontrol halatlarının görünür ve erişilebilir olması dahil bakım- tutum pratiklliğine odaklanılmış. Ayrıca havuzluk ve iç mekânda optimum akış yaratılmak istenmiş.

TEKNİK ÖZELLİKLER
TAM BOY 13.30m (43ft 8in)
EN 7.36m (23ft)
SU ÇEKİMİ 1.45m (4ft 9in)
DEPLASMAN 10,700kg
FİYAT 539 bin 280 Euro (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz!)
İLETİŞİM genayacht.com