Sea Ray 320 Sundancer

Sea Ray 320 Sundancer

Süratli seyri, akıllı dış tasarımı ve güneşlenmek için sunduğu bol seçeneğiyle Sea Ray 320 Sundancer güvertede bolca keyifli zaman geçirebileceğiniz bir tekne.

Ciddi bir sportscruiser olarak skalanın bir ucunda XO Cruiser, antitezi Linssen ise öbür ucundayken aradaki boşluğu doldurmak da Sundancer 320’ye kalıyor. Performans ve konforu hoş bir şekilde dengeleyen bu model, bütçesini çok sarsmadan seyir ufuklarını genişletmek isteyen aileler için ideal bir seçenek.

Sea Ray 320 Sundancer gibi 30ft bir sportscruiser arayanlar için bu denli çok seçeneğin ve farklı tasarımın sunulduğu az görülmüştür. Sealine, Jeanneau ve Bavaria’nın 30ft’lik modelleri farklı gövde stilleri, güverte yerleşimleri ve makine seçenekleriyle sayısız varyasyon sunuyor; yani piyasada gerçekten herkesin zevkine uygun bir tekne var. Ancak Sea Ray, 320’de farklı bir yaklaşımla güvertede zaman geçirmeye öncelik verenleri hedeflemiş. Bu son derece akıllı tasarlanmış bir tekne; 10.31m’lik (33ft 10in) bir teknenin güvertesinde yapılabileceklerin sınırlarını zorluyor.

Tasarımda ana unsuru ön güverteyle havuzluğun arasındaki bağlantı oluşturuyor. Tik kaplama bir geçiş iskele tarafta dümeni geçerek kare haline getirilmiş; bu geçiş kol dayama yerleri, bardaklıkları ve ayarlanabilir arkalıkları olan üç lüks güneşlenme minderinin olduğu ön güverteye uzanıyor. Gölgelik bulunmayan bu bölüm güneşli havalarda, serinletici esintiye kendinizi bırakıp şekerleme yapmak için bir harika. Minderlerin önünde kendine ait dolapta muhafaza edilen ufak masa yerine takıldığında üzerine bardaklar ve atıştırmalıklar koyulabiliyor.

Sea Ray 320 Sundancer - Dümen Mahalli
Performans ve konforu hoş bir şekilde dengeleyen bu model, bütçesini çok sarsmadan seyir ufuklarını genişletmek isteyen aileler için ideal bir seçenek.

Eğer yemek yerken ya da güneşlenirken biraz daha korunma ihtiyacı hissederseniz havuzluk kullanışlılığın yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz korunaklılığı da sunuyor. Aynadaki güneşlenme minderi kolaylıkla ulaşılabilen iki dolap barındırıyor; bunlar halatlar ve usturmaçaları muhafaza etmek için ideal. Ayrıca, döndürülen arkalığı sayesinde güneşlenme bölümü de kolayca uzatılabiliyor.

ÖZELLİKLERİ
Tam boy 10m (33ft 10in)
En 3.25m (10ft 8in)
Yakıt kapasitesi 643 litre
Su kapasitesi 121 litre
RCD Kategorisi B, 10 kişilik
Makine Çift 300hp Mercury MerCruiser
Fiyatı: Firmayla iletişime geçiniz.
İletişim: denizyatcilik.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.