Sea Ray Sundancer 370 Outboard

Sea Ray Sundancer 370 Outboard

Spor-gezi sektöründen uzakta geçen bir süre sonunda Sea Ray Sundancer 370 Outboard ile sahneye döndü. 50kt performanslı yeni geçiş modeli bir aile spor-gezi teknesinden ziyade bir uzay mekiğini andırıyor.

Alışıldık içten takma makineli kuyruk sistemlerini dıştan takma gücüyle (üçlü 300hp veya çift 600hp Mercury Verado) değiştiren Sea Ray yalnızca performansı güçlendirmekle kalmayıp içeride önemli ölçüde yer kazanıyor. Geniş havuzlukta sekiz kişiye yetecek ölçülerde U formlu bir yemek bölümü, bir bar, ızgara ve 32inç TV bulunuyor.

Hardtop etrafındaki yüksek ön ve yan camlar dışarıdan biraz hantal görünebilir, ancak tekneye geçtiğinizde bir araya getirdikleri kesintisiz manzara ve kapalı bir teknenin korumasına sahip açık bir tekne hissiyle çok iyi bir iş çıkarıyor. Çift gömme montajlı 12inç MFD’lerle birlikte temiz ama şık cihazlar ve koltuk, dümen ve kontrol kolları arasındaki neredeyse mükemmel ilişki bu boy bir teknede gördüğümüz en iyi dümen istasyonlarından biri.

Sea Ray Sundancer 370 Outboard‘ta ön camın iskele tarafındaki geniş kapı derin bir baş havuzluğa açılıyor. Yüksek bordalar ve parampetler sayesinde ön camın ilerisindeki üçlü güneşlenme minderlerinin seyirde kullanımı için güvenliği sağlanırken, biraz daha öndeki ikinci yemek alanı demirde içkinizi yudumlamak için ideal bir yaşam alanı yaratıyor. Güverte altındaki kullanışlı alan baş ve kıçta çift kişilik yatağa dönüşebilen iki oturma grubu yanında bir kuzine ve ayrı duş ve WC bölmeleriyle açık planda düzenlenmiş.

Büyük dıştan takma makineler bazı alıcılar için itici olabilir, ancak yakıt tüketimini sorun etmiyorsanız Sea Ray Sundancer 370 Outboard çekici bir hafta sonu, spor-gezi ve performans teknesi.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 12.12m (39ft 9in)
EN 3.66m (12ft)
MAKİNELER Üçlü 300hp veya çift 600hp Mercury dıştan takma
MAKSİMUM SÜRAT 52kt (çift 600hp makine ile)
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM denizyatcilik.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.