Sea Ray Sundancer 370

Sea Ray Sundancer 370

Bu gerçekten çok sıkı bir aile spor teknesi. Bir baş güverteli tekneyle bir coupe’nin en iyi özelliklerini bir araya getirmek için tasarlanmış model dışarıdan oldukça yüksek görünüyor, ancak bu gerek hard-top altında, gerek aşağıda etkileyici tavan yükseklikleri anlamına geliyor.

Havuzluktaki çepeçevre oturma yerleri yüzme platformu üzerinden geriye bakacak şekilde döndürülebilen zekice çizilmiş bir kıç kanepe de içeriyor. İskele tarafta iyi donatılmış bir bara yer veriliyor ve hard-top üzerinde bir açılır tavan, bir açılır heç ve sabit bir cam bulunuyor. Birinci sınıf görüş için dev bir tek parçalı ön cam, fermuarlı tenteler ve kıça uzanan bir bimini tente kullanılıyor.

Çepeçevre oturma yerleri havuzluktan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.
Çepeçevre oturma yerleri havuzluktan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

İskeledeki güvenli kapıdan başa doğru ilerlediğinizde geniş enli baş bölümler büyük bir şezlong ile çok iyi düzenlenmiş. Açık plan alt güverte çok iyi ölçeklendirilmiş, öyle ki, dönüştürülerek kanepe oturma yerlerinin bir parçası haline gelen çift kişilik yatağa ek olarak, iskelede çok iyi bir kuzine, sancakta ayrı duş bölmeli bir WC ve havuzluk zemininin altında ekstra bir çift kişilik yataklı De Antonio stili bir dinlenme alanı sunulabiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 11,48m (37ft 8in)
EN 3,66m (12ft)
MAKİNELER Çift 430hp içten takma / 600hp dıştan takma
MAKSİMUM SÜRAT 40 knot
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM denizyatcilik.com

Dergimizi dijital platformda okumak isterseniz IOS uygulamamızdan abone olabilirsiniz.