Sevgililer gününe özel saatler

Sevgililer gününe özel saatler

Sevgilinize her anın ne kadar kıymetli olduğunu göstermek için saatler, en iyi sevgililer günü hediye seçeneklerinden.

Köklere saygı

1926 serisi ismini, “The TUDOR” markasının Rolex’in kurucusu Hans Wilsdorf adına tescil ettirildiği 1926 yılından alıyor. 1926 serisi, TUDOR’un köklerine ve saat üretimi geleneğine saygı duruşunda bulunuyor. Klasik ve şık mekanik saatler, TUDOR’un sadelik, kalite ve uygun fiyat felsefesinin örnekleri.
Gümüş, opalin, beyaz veya siyah seçeneklerde sunulan 1926 modellerinin kadranlarında; fasetli ve ok şekilli indeksler ve çift sayılarda vernikli rakamlar bulunuyor. Aynı zamanda tek sayılardaki indekslere pırlanta yerleştirilen versiyonları da mevcut. 1926 serisi kadranlarda yer alan ayrıntılar, kılıç formlu ibreleri uyumlu renklerle tamamlayan renk oyunları sunuyor.

 

 

Sanatsal dokunuşlar

 

Versace’nin kadınlar için tasarladığı yeni modeli incelikle işlenmiş detaylarıyla dikkat çekiyor. Saat&Saat’in satışa sunduğu altın rengindeki yeni model, sanatsal bir tasarıma sahip. Saatin kadranında ikonik Medusa logosu tasarımın kalbini oluşturuyor. Versace’nin tasarımlarında vazgeçemediği Greca desen ise saatin duruşunu tamamlıyor. Saatin benzersiz tasarımında, akrep ve yelkovan da sıradan çizginin dışında.

 

 

 

 

 

Sportif ve dayanıklı

TUDOR, kronograflarının 50. yılını kutlamak amacıyla çelik Black Bay Chrono modelini yeni bir kasa ve kontrast sayaçlara sahip iki kadran seçeneğiyle yeniden piyasaya sürdü. Black Bay Chrono modeli, sadeliği sevenler için bu gelenekleri spor bir kronografta bir araya getirerek; kontrast renklerde sayaçların yanı sıra kolonlu çark koordinatör ve dikey kavrama özelliğine sahip yüksek performanslı Manufacture Calibre otomatik mekanizma sunuyor.
Black Bay estetiğine sadık kalan Black Bay Chrono modeli, 1969’dan beri dalgıç saatlerinde markanın imzası olan ünlü “Snowflake” ibreleri, bombeli kadranında maksimum okunabilirlik sağlamak için tasarlanan bir versiyonla kendine özgü bir forma sokuyor. Mat siyah ve beyaz opalin olmak üzere iki versiyonu bulunan kadranda, maksimum okunabilirlik için aynı renklerle kontrast sağlayan iki girintili sayaç bulunuyor. Black Bay’in karakteristik özellikleri korunurken, safir camın alt kısmındaki ustaca kesim ve mekanizmanın yerinin değiştirilmesiyle fark yaratılmış.

 

 

İddialı tasarım

 

Versace’nin erkekler için sunduğu yeni modeli, tasarımıyla olduğu kadar rengiyle de fark yaratıyor. Füme rengindeki saatte kullanılan gold rengindeki detaylar iddialı görünüyor. Bezelde vida detaylarıyla birlikte kullanılan Greca desen, geçmişle bugünü buluşturuyor. Füme rengi kadranın tepe noktasındaki Versace’nin ikonik Medusa logosu tasarımın zirve noktası oluyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.