Suya ve toza meydan okuyor

Suya ve toza meydan okuyor

JBL’nin yeni ürünü olan Charge 5 hoparlör, su ve toz geçirmeme özelliği ve 20 saatlik kullanım süresiyle dikkat çekiyor.

Ses teknolojisi markalarından JBL yeni ürünü Charge 5 Bluetooth hoparlörü tanıttı. Hoparlör,  IP67 yalıtım standardındaki su, toz geçirmeme özelliği ve 20 saatlik kullanım süresiyle dikkat çekiyor. Uzun kullanım süresi ve su geçirmezliği teknelerde kullanım için öne çıkıyor.

Dünyada 16 milyon adet satılan ve JBL’in en çok ciro yapan serisi Charge’ın yeni ürünü Charge 5 hoparlör, üstün ses performansı sunan pro sound sistemiyle de fark yaratıyor. Charge 5, hem ses netliğini hem de bas performansını artırmaya yardımcı olan ayrı bir tweeter ve çift pasif radyatörle müziğin kalitesini artırıyor.

JBL Charge 5 Bluetooth
JBL Charge 5 Bluetooth powerbank olarak da kullanılabiliyor.

Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla kolayca eşleştirilerek kullanılabilen bluetooth hoparlör, birden fazla hoparlörü birbirine bağlanmasını sağlayan PartyBoost özelliğine sahip. Müziği durdurmadan şarj portu üzerinden şarj edilebilen ürün, yeni nesil teknolojiye entegre USB Type-C’ye uygun ve powerbank özelliğiyle de her yerde mobil cihazları şarj ederek hayatı kolaylaştırıyor.

JBL Charge 5 hoparlörü, teknoloji mağazaları ve online satış noktalarında farklı renk seçenekleriyle satışta. Fiyatı: 1.899 TL.

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.