Swift Trawler 48

Swift Trawler 48

Yeni Swift Trawler 48, teknolojik imkanları ve geniş yaşam alanlarıyla Beneteau’nun denize elverişli ruhunu simgeleyen bir model.

Swift Trawler 48, toplamda 14,74 metre uzunluğunda ve 4,50 metrelik bir genişliğe sahip bir tekne. Andreani Design yaratım aşamasında, Beneteau Trawler DNA’sının zenginliğine dayanan kolay yaşam ve pratik düzenine odaklanmış. Seride bir yenilik olan Seanapps mobil uygulaması ve Swift Trawler 48’deki smart box, teknenin durumunu izlemeye, bakım işlemlerini planlamaya ve entegre bakım seyir jurnaline 7/24 erişmeye olanak sağlıyor.

Dış mekanda, kıç kokpitte bir katlanır masa ile iki kaptan koltuğu sığabiliyor. Bu da geniş bank koltukla birlikte iç/dış mekan yaşam alanını maksimum seviyeye çıkarıyor. Kıç havuzluktaki çift kapı, opsiyonel hidrolik kaldırma sistemine sahip geniş bir yüzme platformuna açılıyor.

20 metrekarelik flybridge, panoramik manzaraya sahip muhteşem bir yaşam alanı. Kaptan koltuğunun her iki tarafındaki dönüştürülebilen sırtlıklar, seyir sırasında rahatlıkla öne bakarak oturma imkanı sağlıyor. Kıçta, yemek ve dinlenmek için büyük bir yemek masasıyla küçük bir barın olduğu bir alan bulunuyor. Ön güvertede, istendiğinde kaldırılabilen bölümleri olan güneşlenme minderi, öne doğru oturma imkanı sağlıyor. Asimetrik güverte düzeni sayesinde geniş ve korunaklı bir sancak yan güverte bulunuyor.

İç mekanda tam donanımlı büyük L şeklindeki mutfak, uzun yolculuklar için bol miktarda depolama alanı sunuyor. Mutfağın önünde, geniş, yükseltilmiş U şeklindeki yemek bölümü her yerinden muazzam manzaralar sunuyor ve sekiz kişiye kadar oturma alanı sağlıyor. Sancak tarafta, kolay yanaşma ve dolaşım için profesyonel dümen istasyonuna açılan bir yan kapı bulunuyor. Alt katın ön tarafında yer alan master kabinde çift kişilik bir yatak ve bol miktarda saklama alanı var. Ebeveyn banyosunda ayrı bir duşakabin de mevcut.

İskele misafir kamarasında, çift kişiliğe dönüştürülebilen iki adet tek kişilik yatak bulunuyor. Aynı zamanda bu kamaradan iskele taraftaki banyoya geçiş mevcut. Sancak misafir kamarasında iki lomboz, enine çift kişilik yatak ve isteğe bağlı çamaşır/kurutma makinesi alabilecek genişlikte çift kapılı bir dolap yer alıyor. Gövdedeki pencereler ve tepedeki heçler, kabinleri doğal ışık ve hava akımıyla dolduruyor. tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.