Tezmarin tekneseverleri buluşturdu

Tezmarin tekneseverleri buluşturdu

Tezmarin, Kosifler Oto ve PowerAPP işbirliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Baharın Keyfini Sürün”  daveti tekne ve otomobil tutkunlarını Setur Kalamış Marina’da buluşturdu.

Tezmarin, Kosifler Oto ve PowerAPP işbirliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Baharın Keyfini Sürün” bahar daveti, 13-15 Mayıs tarihleri arasında tekne ve otomobil tutkunlarını Setur Kalamış Marina’da buluşturdu.

Etkinlikte üç gün boyunca, denizde Tezmarin çatısı altında bulunan Beneteau’nun lüks yelkenli ve motorlu teknelerinin yanı sıra XO Boats, BWA, Top Line, Tiwal, Temo.450 ve T-Tender Boats markalarına ait 15 farklı model deniz tutkunlarının beğenisine sunuldu. Beneteau’nun amiral gemisi Grand Trawler 62 ilk defa denizde sergilenirken, davetliler XO DFNDR 9, XO EXPLR 9, Top Line Corsair C29 ve BWA 19 GT modellerini denizde test seyirleriyle deneyimleme fırsatı buldular.

Karada ise Kosifler Oto’nun tamamen elektrikli yeni BMW iX, yeni BMW i4, yeni BMW iX3, yeni BMW 2 Serisi Active Tourer ve diğer BMW modelleri tanıtıldı. PowerAPP DJ’lerinin ve JABBAR’ın performanslarıyla davetlileri eğlenceli dakikalar geçirdi. tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.