Tezmarin, Lagoon’un 40. yılını kutladı

Tezmarin, Lagoon’un 40. yılını kutladı

Tezmarin, tüm dünyada eş zamanlı düzenlenen Lagoon World Escapade’nin Türkiye ayağında, 40 adet Lagoon katamaranla Göcek’te Lagoon’un 40. yılını kutladı.

Tezmarin, Lagoon’un 40. yılına özel dünyanın dört bir yanında eş zamanlı düzenlediği Lagoon World Escapade’in Türkiye ayağında, 40 adet Lagoon katamaranı 250 kişilik katılımcısıyla, Adaia Göcek’te bir araya getirdi.

Karayipler’den Akdeniz’e, Avustralya’dan Pasifik’e kadar 25 ayrı ülkede gerçekleştirilen Lagoon 40. yıl kutlamaları, Türkiye’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile birleşerek büyük bir şölene dönüştü.

Lagoon sahipleri, stand up paddle yarışlarıyla eğlenceli dakikalar yaşadı.

Lagoon World Escapade’in ilk günü, Adaia’da özel etkinliklerle dolu bir programla başladı. Ardından katılımcılar, Lagoon Marka Direktörü Thomas Gailly, Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner ve Tezmarin Lagoon Satış Müdürü Osmancan Erşahin’in konuşmasıyla başlayan skipper toplantısında bir araya geldi.

Günün ilerleyen saatlerinde Lagoon sahipleri, DJ David Şaboy’un eşsiz performansıyla renklenen Happy Hour ve akabinde, lezzetli yemekler ve hoş sohbetler eşliğinde akşam yemeğinde buluştular. Bu dolu dolu geçen ilk gün, Lagoon World Escapade’in unutulmaz başlangıcını müjdeledi.

Lagoon World Escapade’in ikinci günü, Batık Hamam Koyu’nda gerçekleşen keyifli yürüyüşle güneşi selamlayarak başladı. Günün enerjisini yakalayan Lagoon sahipleri, suyun üstünde adrenalin dolu anlar yaşatan stand up paddle yarışlarıyla eğlenceli dakikalar yaşadı.

Lagoon 40. Yıl Yelken Yarışı

Günün en heyecan verici etkinliklerinden biri olan Lagoon 40. Yıl Yelken Yarışında mücadele eden ekipler, tatlı bir rekabetle yarışı başarıyla tamamladılar. Beyaz Gece konseptiyle düzenlenen gecenin devamında gerçekleştirilen ödül töreninde, yarışlarda derece alan katılımcılara ödülleri takdim edildi ve 18 Mayıs gecesi Deniz Sipahi konseriyle son buldu.

Lagoon World Escapade’in üçüncü günü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 40 adet Lagoon katamaranın korteji ve sevgi çeberiyle denizde büyük bir coşkuyla kutlandı. Görkemli çift gövdeli katamaranlar, Türk bayraklarıyla donatılarak, denizde görsel şölen oluşturdu.

Katılımcılar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu Göcek koylarında doyasıya yaşadılar. Kortejdeki yatlar, birlik ve beraberliğin simgesi olarak denizdeki gençlik ruhunu en yüksek perdeden temsil etti. Bu özel coşkulu kutlama etkinliğin unutulmaz anları arasında yerini aldı.

Lagoon World Escapade, renkli etkinliklerle ve keyifli yarışlarla dolu üç gün, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı ve gelecek etkinliklerde tekrar buluşmak üzere sona erdi.