Yeni Bavaria SR33

Yeni Bavaria SR33

Bavaria Yachts, SR41 ve SR36’nın ardından başarılı SR-Line’a SR33 ile bir model daha ekliyor.

Bavaria Yachts, 2023 sezonu için, SR41 ve SR36’nın ardından başarılı SR Serisine Bavaria SR33 ile bir model daha ekliyor. Bavaria SR-Line’daki tüm motorlu yatlarda olduğu gibi, geliştirme sırasında odak noktası güvertede yaşam için geniş alan yaratmak olmuş. Güverte altında, Bavaria SR33 iyi düşünülmüş bir oda düzeniyle etkileyici ve dört kişi için cömert bir alan sağlıyor.

Bavaria SR41 ve Bavaria SR36’dan sonra Bavaria SR33, SR-Line’ın tasarım felsefesini açıkça takip eden en yeni üyesi. Bavaria Yachts’taki geliştirme ekibi, aile ve arkadaşların sahip olabileceği tüm talepleri karşılamak için birçok akıllı çözüm düşünmüş.

Cömert şezlonglu pruva, yapının tüm yüzeyine yayılan konforlu döşemesi ve içecekler için kullanışlı bardak tutucularıyla dinlenmek için mükemmel bir yer.

Bavaria SR33’ün sunbed’i pek çok işlevi yerine getiriyor. 

Kokpitin odak noktası çift olarak veya arkadaşlarla vakit geçirmek. Kahvaltı, akşam yemeği veya küçük bir atıştırmalık, buzdolabı ve lavabo içeren büyük barda hızla hazırlanıp doğrudan büyük kokpit masasında servis edilebiliyor. Kıç taraftaki esnek şezlongun katlanabilir sırtlığı sayesinde, altı kişi burada ağırlanabiliyor.

SR-Line’nın diğer modellerinde olduğu gibi kıçtaki sunbed birkaç işlevi birden yerine getiriyor. Şezlong, kokpit masası için oturma yeri, saklama alanı veya isteğe bağlı alçaltılmış masa ve suyun hemen yanında bir terasa dönüşüyor. Entegre yüzme platformundan deniz sadece bir adım ötede.

Güç ve özgürlüğü birlikte deneyimlemek, geliştirme ekibinin dümeni tasarlarken hedefi olmuş. Geniş pencere alanlarında sağlam, paslanmaz çelik payandalara sahip hardtop konstrüksiyonu sayesinde neredeyse engelsiz 360° görüş mevcut. Lounge alanından, önünüzdeki en iyi manzaraya sahip olup geniş açılır tavandan güneşin ve rüzgarın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bavaria SR33’ün hedefi geniş alanlar

Güverte altında, Bavaria SR33’ün konsepti bol ışık, bol alan, dört yatak, bir kabin ve büyük bir salon sunuyor. Salon ve pruvadaki

Bavaria SR33
Resmi dünya lansmanı Ocak 2023’te Düsseldorf’ta yapılacak. 

büyük yatak birleşerek cömert, loft benzeri bir oda haline geliyor. Gün boyunca, Bavaria SR33’ün büyük gövde pencereleri ve tavan penceresiyle açık oda tasarımı, hava nasıl olursa olsun ışık alıyor ve hoş bir alan hissi sağlıyor. Ve tüm konuklar gece kalmak isterse, salon masası daha fazla yatak sağlamak için alçaltılabiliyor, böylece altı kişi bile güverte altında rahat edebiliyor.

2.00 x 1.60 metre boyutlarındaki çift kişilik yatak ve rahat bir kanepe, denizde geçen uzun bir günün ardından kabini kişisel süitinize dönüştürüyor. Bol bol saklama alanı da sunuluyor. Ayrı duşu, ayaklı lavabosu ve şık aksesuarlarıyla ferah olan banyo, yalnızca işlevsel değil, aynı zamanda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yer.

SR-Line’daki kardeş gemilerde olduğu gibi, Bavaria SR33’ün tasarımı ve çizgileri ünlü İtalyan yat tasarımcısı Marco Casali ve ekibinden geliyor. Konsept, yerleşim ve mühendislik elbette Bavaria’nın deneyimli geliştirme ekibinin emeği. 11.40m uzunluğunda ve 3.46m genişliğindeki gövde, Micad deniz mimarisi ofisi uzmanları tarafından hızlı ve güvenli kullanım özellikleri için optimize edildi. Volvo Penta ve Mercruiser’ın 500 ila 700hp’lik çift motorlarının yanı sıra Volvo Penta’nın 380hp’’lik tek bir tahrikli, güçlü ancak ekonomik bir seçenek sağlıyor.

Bavaria SR36, 2023 European Powerboat of the Year ve 2023 Best of Boats ödüllerine aday gösterildi. Bavaria SR41, İngiltere’de 2022 Powerboat unvanını çoktan aldı. Bavaria SR33 ile ödül potansiyeli olan bir üye daha seriye katılıyor. Teknenin, resmi dünya lansmanın Ocak 2023’te Düsseldorf’taki açılışta yapılması planlanıyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.