Aksigorta, Boatmate ile işbirliği yaptı

Aksigorta, Boatmate ile işbirliği yaptı

Aksigorta, yat sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir pazaryeri hayata geçiren Boatmate ile işbirliği gerçekleştirdi. Aksigorta, Boatmate uygulaması içerisinde yat sigortası ürünüyle yer alacak.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Aksigorta, bu alandaki işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Start up bir oluşum olan Boatmate ile yeni bir işbirliği sağlayan Aksigorta, yat sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan pazaryeri içerisinde yat sigortası ürünüyle yer alacak. Aksigorta, bu sayede dağıtım kanallarına bir yenisini daha eklerken yat sahiplerini güvence altına alıyor.

Gerçekleştirilen işbirliğiyle Boatmate pazaryerindeki Aksigorta mağazası üzerinden sigorta sektöründe bir ilk olarak tekne bakım hizmetleri, marinalar ve tekne malzemeleri konusunda sorunsuz bir yolculuk imkânı sunan Yat Sigortası ürününe yönelik fiyat teklifi alınabilecek ve poliçe oluşturulabilecek.

Yat Sigortası ile özel amaçla kullanılan yatlarda; kaza, yaralanma veya hastalık durumunda tedavi giderlerinden yedek anahtar gönderimine, geçici kaptan servisinden yedek parça yardımına kadar 7/24 yat yardım hizmetinin yanı sıra, yatın, servis botlarının ya da makine veya teçhizatının çalınması halinde sigorta devreye giriyor.

Aynı zamanda yatın sebep olduğu kazalarda çevredeki tekne ve içerisindeki kişiler, liman, iskele, rıhtım gibi sabit ve hareketli cisimlere verilen zararlara karşı da güvence sağlıyor.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.