Bulutların üstündeki lüks Gulfstream G500

Bulutların üstündeki lüks Gulfstream G500

Bulutların üstündeki lüks Gulfstream G500

Gulfstream markasının en gelişmiş modeli olan G500, hızı, lüksü, konforu ve üstün teknolojisiyle uçuş deneyimini farklı bir boyuta çıkarıyor.

Yazı: Eray Emin Aydemir

Zamanın nakit olarak görüldüğü bir dönemde yaşıyoruz. Özellikle iş hayatında zamanı verimli kullanmak, günü iyi planlamak başarı hikâyelerinin ardında yatan en büyük neden. İş insanları için olmazsa olmaz zaman yönetimi çabuk ve en az yorucu ulaşım seçenekleri ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Jetler bu konuda iş dünyasının en önemli yardımcısı durumunda. Yüzlerce kilometreyi kısa sürede kat eden bu özel uçaklar sağladıkları konfor ve lüksle sadece iş dünyasına değil özel zevkleri bulunan her kesime hitap ediyor.

İş dünyasına özel ürettikleri uçaklarla ilk uçuşunu 14 Ağustos 1958’de gerçekleştiren Gulfstream, jetler konusunda dünyadaki sayılı markalardan biri. Kurulduğu günden beri daha özel uçaklar yaratmak hedefinde olan firma birçok ilke imza atarken, 2005 yılında havada ultra hızlı internet hizmeti sunan ilk özel jet üreticisi olması nedeniyle iş dünyasında dikkat çekici bir etki yarattı.

Gulfstream’in en özel modellerinden biri olan G500, hem iç hem de dış tasarımı sayesinde büyük farklılık yaratıyor. Hız ve zarafetin, stil ve konforla birleştiği G500’ü hazırlayan mühendislerin, yolcuların uçuş deneyimi ve keyfini doyasıya yaşamaları için yoğun bir çaba verdikleri net olarak görülüyor.

Gulfstream G500 inceleme yazımızın devamını Haziran 2018 sayımızda okuyabilirsiniz.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.