CNB 66

CNB 66

CNB 66Fransız CNB Yachts, yüksek başarı ve satış grafiği yakaladığı Bordeaux 60 modelinden sonra 66ft’lik yeni modeli CNB 66’yı duyurdu.

Philippe Briand imzasını taşıyan model; hızlı gövde yapısı, daha uzun arma donanımı, kendinden tramolalı floğuyla kolay ve yüksek performanslı bir yelken seyri vaat ediyor. Hem demirde hem de seyir esnasında konfor ve işlevselliğin ön planda tutulduğu CNB 66, serinin diğer modelleriyle aynı tasarım özelliği taşısa da farklı bir yerleşim planıyla sunuluyor.
CNB 66 layoutJean-Marc Piaton ve Rafaël Bonet’ın üstlendiği iç tasarımda tüm mekânlar kendine özgü, hayranlık bırakacak öğelerle süslenmiş. Teknede mutfak iskele kıç omuzluğa taşınırken master ve misafir kamaraları baş tarafta konumlandırılmış. Ayrıca çift kişilik özel banyolu bir kamara da sancak kıç omuzlukta yer alıyor. Mürettebat için tasarlanan kamaraya açık plan mutfaktan giriliyor. Banyonun yatak başına alındığı master kamara geniş ve ferah. Diğer özel banyolu iki kamara da kullanışlı ve rahat. Vasatta karşılıklı oturma grupları ve yemek masası bulunuyor. Bu yerleşim planı CNB’nin büyük tekne etiğini ve tasarımcının mürettebata nasıl önem verdiğini çok iyi gösteriyor.

İletişim: tezmarin.com

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boy 20.61m (67ft 61in) En 5.51m (18ft 7in) Yelken alanı 215m²
Fiyatı Firmayla iletişime geçiniz.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.