Maceraperest ruhlar için Lynx Xterrain

Maceraperest ruhlar için Lynx Xterrain

Lynx Xterrain

Lynx Xterrain 2019, dikkat çekici hızı, konforu ve özel tasarımıyla kar üstünde üst düzey sürüş deneyimi arzulayan maceraperestler için öne çıkan bir kar motosikleti.

Adrenalin, hem iş hem de sosyal hayatın yorucu etkilerinden kurtulmak adına çağımızın en büyük tutkusu. Kar motosikletleri ise adrenalini tüm hücrelerinizde ve ruhunuzda hissetmenizi sağlayan yeni nesil araçlardan biri. Tabii konu doğal olarak adrenalin olunca, sürat, güvenlik ve kaliteli sürüş olmazsa olmazlar arasında ilk sırada. Cain’s Quest yarışları için özel olarak tasarlanan Xterrain 2019 kar üzerinde ve zorlu arazilerde sürat yapmak istiyorsanız sizler için biçilmiş kaftan. Bu modelin hız için yaratıldığını söylersek hata etmiş olmayız. İlk yarışını teknik problemler yaşamadan tamamlayan ve yarışçılardan tam not alan Xterrain 2019 karlı zeminde engebeli dağ yollarında üst düzeyde performans sunuyor. Bu performansın ardında yatan neden ise aracın Rave Re süspansiyon ayarları bulunan yeni süspansiyona, ağır hizmet tipi tamponlara, alt korumaya, paletleri döndüren üç arka tekerleğe, Blade xc kızaklara, 850 E-Tec motora sahip olmasından kaynaklanıyor.

KONFORLU TASARIM

Xterrain 2019’un başarısında motor gücü ve teknik donanımının yanı sıra tasarımının da payı çok büyük. Kar çokça mı var? Mesele değil. 140 mm yükseltici sayesinde aracın dikine boyu uzayabiliyor. Spor sele ve cross over koltuk uzun süreli sürüşler için konfor sunarken orta yüksek ön cam daha iyi görüş ve rüzgâr koruması sağlıyor. Kashima ön amortisör ise düşük iç sürtünme yaratarak daha iyi bir sürüş deneyimi sunarken aracın iki farklı boyutta palet uzunluğu bulunuyor. 3700 ve 3900 cm olarak farklı uzunluklara sahip bu paletler kullanıcının isteğine göre araçta yer alıyor. 3700 cm’lik palet karlı yolların yanı sıra yol dışında da kullanıma uygun, 3900 cm ise daha çok uzun mesafeli sürüşler için tercih ediliyor.

Kızaklar arasında 96 cm mesafe bulunan kar motosikletinin gece sürüşleri için de ön farları fazlasıyla yeterleri. Eğer spor performansın yanı sıra yük taşıma gibi bir düşünceniz varsa arka tampon üzerinde oluşturulan kanca ve bağlama yerleri yük taşımanıza da izin veriyor. Lynx Xterrain 2019 kar üzerinde ve engebeli arazilerde güvenli, süratli ve donanımıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kar motosikleti. deparmotor.com

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.