McConaghy Boats, Miramarin ile Türkiye pazarında boy gösterecek

McConaghy Boats, Miramarin ile Türkiye pazarında boy gösterecek

50 yılı aşkın üredir kompozit tekneler üreten Hong Kong merkezli McConaghy, Türkiye bayisi olarak Miramarin ile anlaştı.

Yapılan işbirliği ile Miramarin, McConaghy tersanesinin ürettiği tüm ürünler için Türkiye pazarındaki tam yetkili temsilcisi ve satıcısı oldu.

Avustralya’da da üretim tesisleri bulunan McConaghy, tekne tutkunlarına özel katamaran sınıfında 52ft’ten 115ft’e kadar farklı modeller üretiyor. Özel üretim yapmasına rağmen bant üretimi yapan diğer tersanelere göre bekleme sürelerinin çok düşük olduğunu belirten McConaghy, 52 feet ve 63 feet’lik modelleri için 13 aydan başlayan süreler verebiliyor.

1967 yılından bu yana kompozit ürünler üreten McConaghy, yatçılık sektöründe yarış ve klasik sınıflarda proje bazlı özel üretimler de gerçekleştiriyor.

Yatçılığa dair her türlü çözümü profesyonel bir bakış açısıyla sunmayı amaçlayan Miramarin, 2021 yılı sonunda sektörün deneyimli isimlerinden Ecmel Çakmak tarafından kuruldu. Sektöre “marka yönetimi ve danışmanlık hizmetleri” de verecek olan Miramarin, yeni marka ve ürünlerle ilgili çalışmalarına devam ediyor.

İletişim: miramarin.com