Oceanis 34.1

Oceanis 34.1

Beneteau’nun gezi seyirleri için tasarlanmış Oceanis serisindeki yeni üyesi 34.1, geniş yaşam alanları ve kolay yelken kullanımıyla deniz üzerinde keyifli zamanlar geçirmenizi vaat ediyor. Marc Lombard ve Nauta Yacht Design imzası taşıyan modelde yedinci neslin ruhuna sadık kalınarak eşsiz bir tasarım oluşturulmaya çalışılmış.

10,77 metrelik Oceanis 34.1’de güverte düzeni, teknede hareket ederken, dümende veya demirdeyken maksimum güvenlik ve konfor sağlamak üzere yeniden tasarlanmış. Ortaya kullanımı kolay, konforlu, aydınlık ve havadar iç mekânlara sahip bir model çıkmış.

Marc Lombard ve ekibi, yeni nesil gövdelerin tasarımını bir adım öteye taşıyarak hem performanslı hem de aşağıda iki veya üç kamarayla sunulabilen geniş yaşam alanları yaratmayı başarmış.

Oceanis 34.1 - Salon

Güvertedeki heçlerle çok sayıdaki gövde ve tavan lombozları Oceanis 34.1’in doğal ışıktan cömertçe yararlanmasını yanı sıra mükemmel bir havalandırma sağlıyor. Salonda, akıllıca tasarlanmış harita masası, katlanan tablasıyla iki ekstra tek kişilik yatak ortaya çıkarıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TAM BOY 10,77m (35ft 4in)
EN 3,57m (11ft 9in)
DEPLASMAN 5470kg
TOPLAM YELKEN ALANI 49,30m²
FİYATI Güncel fiyat için firmadan bilgi alınız.
İLETİŞİM tezmarin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.