Raymarine’den büyük işbirliği

Raymarine’den büyük işbirliği

Frauscher ve Porsche, merakla beklenen şık Frauscher x Porsche 850 Fantom Air daycruiser’ın lansmanını duyurdu. Lüks spor tekne, dümen istasyonuna sorunsuz bir şekilde entegre edilen Raymarine Axiom+ özelliğine sahip olacak.

Bu projede Porsche ile ortaklık yapan Avusturyalı tekne üreticisi Frauscher Bootswerft Satış ve Pazarlama Direktörü Florian Helmberger: “Bu tekne, Raymarine’in zarif ve son derece işlevsel, çok ödüllü dokunmatik ekran arayüzüyle seçici bir pazar için lüks bir üründür.” diyor.

​Frauscher x Porsche 850 Fantom Air, yakında piyasaya sürülecek tamamen elektrikli Porsche Macan’dan alınan ilhamla, son teknoloji ürünü 800 Volt Premium Elektrikli Platform (PPE) platformunu kullanması sayesinde elektrikli tekne tahrik teknolojilerinde yeni bir standart belirledi.

Frauscher Bootswerft ve Porsche, yüksek performanslı tekneyi süperyat tender’ı olarak ve lüks günlük gezi teknesi pazarı için düşünüyor. Frauscher x Porsche 850 Fantom Air projesinin 25 tekneden oluşan ilk partisinin 2024 yılında denize indirilmesi planlanıyor.
İletişim: turimpeks.com.tr