Swan’lar parkura çıktı

Swan’lar parkura çıktı

Club Swan Racing’in Swan Croatia Challenge’i yapıldı. ClubSwan 36 sınıfı, geçen yılki aynı heyecan verici konumunda, Split’te partiyi başlattı.

Club Swan Racing’in Swan Croatia Challenge’i başladı. ClubSwan 36 sınıfı, geçen yılki aynı heyecan verici konumunda, Split’te partiyi başlattı. 25-29 Nisan tarihlerinde, ACI Marina, Friendly ve Nations League rekabetlerine ev sahipliği yaptı.

ClubSwan 36 One Design sınıfı ekipleri, 2023 sezonunun ilk etkinliğinde başı çekti. Swan Croatia Challenge aynı zamanda, uluslararası The Nations League 2023’ün sezon boyunca yapılacak yedi regattasının ilk etkinliği oldu. Hem ulusların hem de bireysel yatların performansını tanıyan puanlama sistemine en az 12 ülkenin temsilcileri katılıyor.

Sezon, Mayıs ayında da devam ediyor. İtalya Sardinya’da yapılacak Swan Sardinia Challenge 16-20 Mayıs’ta yapılacak. ClubSwan 36 yarışçılarına Swan One Design ailesinin diğer birçok üyesi, yani ClubSwan 50 ve ClubSwan 42 sınıfları katılacak. The Nations League 2023, Haziran’da da Sardinya’da olacak, Temmuz’da ve Eylül’de Mallorca, Eylül’de yeniden Sardinya ve Ekimde Toskana’da olacak.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.