Tezmarin ve Navigare’den charter ortaklığı

Tezmarin ve Navigare’den charter ortaklığı

Tezmarin, Marmaris’te açılan yeni charter üssüyle hem yeni charter tekne satışında hem de Türkiye iç pazarındaki charter rezervasyonlarında global charter firması Navigare ile exclusive temsilcilik anlaşması yaptı.

Tezmarin, Türkiye’nin gözde yelken destinasyonu olan Marmaris’te açılan yeni charter üssüyle hem yeni charter tekne satışında hem de Türkiye iç pazarındaki charter rezervasyonlarında global charter firması Navigare ile exclusive temsilcilik anlaşması yaptı.

Navigare Yatçılık, dünya çapında 300’den fazla monohull ve katamarandan oluşan birinci sınıf filosuyla dünyanın en hızlı büyüyen yelkenli yat kiralama operatörlerinden. 2021’deki kuruşundan bu yana Navigare Yatçılık, Lagoon, Beneteau, Jeanneau, Bali, Fountain Pajot ve Dufor gibi dünyanın önde gelen tekne üreticileri ile ömür boyu kiralama deneyimi sunan güçlü ortaklıklar geliştirmiş.

Lagoon, Beneteau, Jeanneau, Bali, Fountain Pajot ve Dufor gibi markalar Navigare’nin portföyünde bulunuyor. 

Navigare Yatçılık CEO’su Jasper Ronngard, “Navigare olarak ilk Göcek’te kurulduğumuzdan bu yana, Türkiye’de Ege ve Akdeniz pazarındaki konumumuzu güçlendirmeyi arzu ediyorduk. Tezmarin ile olan işbirliğimiz sadece kiralama tekliflerimizi genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda müşteri tabanımızın daha fazla tekne gezintisi sunan yatırım programlarımızın avantajlarına da kolaylıkla erişmesine olanak verecektir.”

Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner, “Tezmarin ve Navigare müşteri memnuniyeti için aynı tutku ve bağlılığı paylaşıyor.” dedi. Navigare ile  yapılan işbirliğinin başladığı, İstanbul’da 11-20 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Cryptom Bosphorus Boat Show’da duyurmuş olmaktan da büyük heyecan duyduklarını söyledi. Marmaris’te yeni charter üssü 2023’te Joya Del Mar Marina’da olacak.

 

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.