Tek çatı altında kiralama; Turmobil

Tek çatı altında kiralama; Turmobil

Turmobil, tekne kiralamadan, günlük araç kiralamaya, karavan kiralamadan transfer hizmetlerine çeşitli hizmetleri tek çatı altına topluyor.

Turmobil, tekne, araç, karavan kiralamaya imkan tanıyan bir marka. Bireysel müşterilere günlük kiralama, kurumlara uzun dönem araç kiralama, transfer ve şoförlü araç kiralama, karavan ve tekne kiralama hizmeti sunan marka, Türkiye’nin dokuz noktasında hizmet veriyor. 2000’den fazla geniş araç filosu bulunan firmanın, karavan ve katamaran filosu gelişmeye devam ediyor.

Seyahat kısıtlamaları nedeniyle izole bir tatil için tekne tatili seçenlerin sayısı artarken şirket, diğer kiralama opsiyonlarıyla birlikte tekne kiralama imkanı da sunuyor. Turmobil Sailing’in merkezi, Fethiye Körfezi’nde yer alan 60 yat kapasiteli ve haydros (lazy line) sistemli Yacht Classic Marina’da bulunuyor.

Turmobil katamaran kiralama
Lagoon40 ve Lagoon 46 katamaranları kiralanabiliyor.

 

Turmobil Sailing, Fethiye Yacht Classic Hotel’in marinasından mürettebatlı veya mürettebatsız yeni Lagoon 40 ve Lagoon 46 katamaranlarıyla hizmet veriyor. Firma, kiralama öncesi isteklere uygun katamaranı bulmak için rehberlik ediyor ve teknelerde isteğe bağlı bir aşçı bulunduruyor.

Markanın, Fethiye’de bulunan Ece Saray Marina’nın tam karşısında konumlanan ofisi ise aynı zamanda marinanın tüm müşterilerine transfer ve araç kiralama hizmeti de sağlıyor.

Karavan seçeneği de var

Yine izole bir tatil için tercih edilen ve çok revaçta olan karavan tatilleri için de Turmobil Caravan devreye giriyor. Doğayı karadan keşfetmeyi sevenlere, Turmobil’in, 2020 yılında filosuna kattığı Mitsubishi L200 Crawlerlar ve Retro özel yapım karavanlar eşlik ediyor.

Car Rental hizmetinde ise İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı), İstanbul (Hilton Bosphorus), Ankara, İzmir (Adnan Menderes Havalimanı), Antalya, Dalaman, Bodrum, Trabzon ve Fethiye’de kiralama ofisleri bulunuyor.

İletişim: www.turmobil.com

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.