VisionF 80

VisionF 80

2018 yılında kurulan VisionF Yatçılık’ın ilk modeli olan VisionF 80, bu yıl “Multihull of the Year” ödüllerinde “Multiyachts” kategorisinde beş adaydan biri.

Teknenin alametifarika özellikleri arasında alüminyumdan üretilmesi, sığ sularda rahatlıkla hareket etmesini sağlayan draft’ı ve konforlu yaşam alanları var. Çelikten üç kat hafif, hafif olmasına karşın çeliğe eş değer mukavemete sahip ve uzun ömürlü, düşük bakım maliyetleriyle çevre dostu bir materyal olması nedeniyle tekne tasarımında alüminyumun tercih edilmiş.

Havuzluğa kıç taraftaki iskele ve sancak merdivenlerinden veya paserella yardımıyla ulaşılıyor. VisionF 80’e adımınızı ilk attığınızda sizi teknenin en özel alanlarından biri olan geniş havuzluk karşılıyor. Havuzluğun hemen altında, güçlü Volvo makineler, 7kW ve 27kW gücünde iki adet jeneratör, paserella, klima, akü ve su yapıcının yer aldığı makine dairesi bulunuyor.

Modelin ne kadar özel olduğunu 55m2’lik salona girdiğinizde anlıyorsunuz. Motor katamaran dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran salonda tüm tasarım ögeleri uyum içinde bulunuyor. Salonda sosyalleşme ve dinlenme alanıyla yemek bölümü yer alıyor.

Alt güvertede bir master süitle üç misafir kamarası var. 23m2 büyüklüğündeki master suit etkileyici bir kullanım alanına sahip. Büyük gövde camları kesintisiz bir manzara ve bolca gün ışığı sunuyor. Farklı yatak seçenekleri ve giyinme odası alternatifleriyle sunulan kamara kullanışlı özellikleriyle tekne sahibinin tüm ihtiyaçlarına hitap ediyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 23.80m (78ft 1in)
En 9.56m (31ft 4in)
Makine Çift Volvo Penta IPS 800 veya IPS 1200
Maksimum sürat 23 knot
İletişim: visionfyachts.com