Boat Show’un gözdeleri

Boat Show’un gözdeleri

Boat Show Euarasia'nın gözdeleri.. Fuarda yer alacak tekne ve ekipmanlar...

Boat Show Eurasia deniz fuarı, 2-8 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da gerçekleştiriliyor. Fuarı ziyaret edecek okurlarımız için Türkiye’de ilk kez sergilenecek tekneleri, fuarda ön plana çıkan ekipmanları biraraya getirdik.

Hazırlayan: Kadir Pirasoğlu

2018 sezonunun ardından deniz tutkunlarının heyecanla beklediği deniz fuarı Boat Show Eurasia, 2-8 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da düzenleniyor. 2018’in son avantajlarını yakalayabileceğiniz, ödüllü tasarımların yanı sıra sektörün önemli markalarının Türkiye’de ilk kez sergileyecekleri lansman teknelerini inceleyebileceğiniz Boat Show Eurasia’da farklı boy ve özelliklere sahip teknelerin yanı sıra deniz araçları ve tekne ekipmanları da kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Cayman S450
CAYMAN S450 – 440 bin Euro (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz.)
Cayman Yachts’ın 13.5 metre boyundaki yeni modeli S450 son derece zarif ve sportif hatlara sahip bir tekne. Çift 435hp Volvo Penta makineyle donatılan model fabrika verilerine göre seyirde 24 knot, tam yoldaysa 32 knot maksimum sürate ulaşıyor. Hem kendi hem de bir üst segmentindeki tekneleri endişelendirecek model kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Havuzlukta karşılıklı oturma grupları ve bolca saklama alanı bulunuyor. Geniş camlar sayesinde aydınlık ve ferah salon; dinlenme ve sosyalleşme bölümü olarak ayrılmış. Cayman S450’nin alt güvertesinde kullanışlı bir mutfak ve banyo ile iki kamara yer alıyor. İletişim: atolyekazaz.com

OCEANIS-51-1OCEANIS 51.1 – 286 bin 400 Euro (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz.)
Yedinci jenerasyon Oceanis’lerin ilk modeli olan Oceanis 51.1, gerek görünümü gerek genel konseptiyle dikkat çekiyor. Group Finot’dan Pascal Conq tekneyi mütevazı ve kolay yönetilebilen bir yelken planıyla tasarlamış. Çeneli gövde yapısına sahip tekne performans vaat ediyor. 14.98 metre boya ve 4.80 metre ene sahip teknenin 91.1 m 2 yelken alanı bulunuyor. Teknede kullanılan kendinden tramolalı cenova ve sarma anayelken sayesinde yelken seyri kolaylaşırken, Dock&Go manevra sistemiyle yanaşmaları kısa sürede gerçekleştirebiliyorsunuz. Aşağıda geniş yaşam alanları bulunan model; üç, dört ve beş kamaralı dört farklı yerleşim planıyla sunuluyor. İletişim: tezmarin.com

Boat Show Eurasia fuar dosyamızın devamını Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek Ios ile Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizden kolayca okuyabilirsiniz.