Eğlence zamanı

Eğlence zamanı

Deniz ve tekne keyfini su sporlarıyla eğlenceli bir hale getirmeye ne dersiniz? Wakeboard’tan su kayağına, wakesurf’ten dalışa hız ve manevraların keyfini süreceğiniz 15 tekneyi inceliyoruz.

Hazırlayan: Kadir Pirasoğlu

SeaRay 280 SLX - Deniz YatcilikSea Ray 280 SLX – 126 bin 923 Dolar

Su sporlarına yönelik tasarlanan SLX serisinin 8.69 metrelik modeli 280 SLX, her türlü deniz koşulunda iyi performans sunması için sürtünmeyi azaltan bir gövdeye, gürültüsü ve huzurlu bir seyir için “Sessiz Sürüş” sistemine sahip. Teknenin havuzluğunda ve ön güvertesinde oturma grupları ve yemek masası bulunuyor. Soğutucular, dolaplar ve buzluklar için büyük bir alan ayrılmış. Özellikle kalabalık gruplar için tasarlanan 280 SLX, 21 kişilik oturma kapasitesine sahip. 350hp Mercruiser makineyle donatılan 280 SLX’te tercihe göre 380hp ve 430hp makine seçenekleri de sunuluyor.
İletişim: Deniz Yatçılık

Axopar 24 HT - Aqua MotorAxopar 24 Hardtop – 85 bin Euro

Finlandiyalı Axopar Boats’un yeni modeli Axopar 24; Open, Hard Top ve T-Top olmak üzere üç farklı model seçeneğiyle sunuluyor. Uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli tekneler sloganıyla üretilen seri, sürtünmeyi azaltan basamaklı gövde teknolojisiyle yakıt ekonomisi ve ileri sürüş performansı hedefliyor. Kullanışlı bir tasarıma sahip iç yerleşimde dümen mahallinin ve eviyenin bulunduğu konsolun ön tarafında karşılıklı oturma grupları yer alıyor. Oturma grupları istenildiğinde tek kişilik yatak olarak da kullanılabiliyor. Su sporları için uygun donanımla sunulan teknenin altı kişilik misafir kapasitesi bulunuyor. 150hp makineyle donatılan Axopar 24, tam yolda 35-40 knot maksimum hıza ulaşıyor.
İletişim: Aqua Motor

Yazının devamı Temmuz 2016 sayımızda..

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.