Kalıcı müşteriler hedefimiz

Kalıcı müşteriler hedefimiz
Canmarino Yatçılık - Can Arslan, Canoğuz
Canmarino Yatçılık – Can Arslan, Canoğuz

Tekneyle ilgili birçok konuda destek alabileceğiniz tekne danışmanlığı ülkemizde yeni yeni gelişen kavramlardan. Bu işi sektörde en iyi şekilde yapmaya çalışan Canmarino Yatçılık kurucularıyla tekne danışmanlığının dinamiklerini ve firma olarak hedeflerini konuştuk.

Röportaj: Kadir Pirasoğlu

Ülkemizde tekne sektörü yeni projeler ve markalarla gelişmeye devam ederken yeni girişimler farklı dinamikler ortaya koyuyor. 2017 yılında sektöre katılan bu girişimlerden biri de Canmarino Yatçılık. Uzun yıllar birlikte çalışan Can Arslan ve Can Oğuz, kurdukları firma ile tekne satışı ve sektörde kazandıkları tecrübeyi iyi ve kaliteli hizmet politikasıyla müşterilerine aktarmayı hedefliyor.

Canmarino’nun sektördeki yerini nasıl konumlandırıyorsunuz?
Can Arslan: İkinci el tekne satışı ve yat satın alımı konusunda danışmanlık üzerine başladık. Hemen hemen sektördeki tüm distribütör ve bayilerle iyi ilişkiler içindeyiz. Birçoğuyla çözüm ortaklıkları, iş birlikleri yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Yeni müşterilerimiz bu şirketlerin referansıyla bize geldiklerinde veya bizi sektörde sorduklarında daha yakın, güvene dayalı bir ilişki kurma fırsatımız oluyor. Agresif bir satış stratejimiz olmadığı için samimi ilişkiler kuruyoruz. Ana amacımız kısa zamanda büyük paralar kazanmaktansa emeğimizin karşılığını alarak denizlere yeni denizciler kazandırmak. Invictus markasıyla birlikte sıfır tekne satışı konusunda da hizmet vermeye başlıyoruz.

Canmarino’nun hizmet çeşitliliğinde neler var?
Can Arslan: Satış konusunda portföyümüzde bulunan ikinci el tekneleri uygun ve güvenilir fiyat politikamızla müşterilerimizle buluşturuyoruz. Danışmanlık konusunda teknelerle ilgili birçok konuda hizmet veriyoruz. Sıfır tekne alımında danışmanlık, tekne transferi, bayrak ve evrak işlemleri, bakım onarım, donanım hizmetleri, fiyat analizi gibi konular hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.