Mangnolia 24, suya indirilmeye hazır

Mangnolia 24, suya indirilmeye hazır

Magnolia Yachts, ürettiği kişiye özel yatlarla tanınıyor. İstanbul merkezli tersanenin son projesi, 24 metrelik neo klasik bir motoryat. Hazırlıkları tamamlanarak nisan ayı içerisinde suya indirilmesi planlanan motoryat projesinin dış tasarımı ve gemi mühendisliği Tanju Kalaycıoğlu’na ait Taka Yacht Design imzası taşıyor.

Sahip olduğu lüks ve konfor detaylarıyla bir cep süperyatını andıran modelde, 60m2‘lik bir flybridge ve arka salonla beraber oldukça büyük hacimler sunan geniş yaşam alanları bulunuyor. Magnolia 24, üç kamarasıyla altı kişilik misafir, üç kişilik de mürettebat kapasitesine sahip. Tüm alanların en verimli şekilde kullanıldığı modelde tekne sahibinin mahremiyeti için personelin misafirlere görünmeden hareket edebileceği bir çalışma koridoru ve yaşam alanları yaratılmış.

Çift 610hp makineyle donatılan tekne seyirde 12 knot, tam yoldaysa 14 knot sürate ulaşıyor. Tersanenin üretimini sürdürdüğü, Gregory C. Marshall tasarımı, 40 metrelik Explorer projesinin inşası ise devam ediyor.
İletişim: magnoliayachts.com