Mayıs sayısında dergimizde neler var?

Mayıs sayısında dergimizde neler var?

2022 Mayıs ayında dünyadan ve Türkiye’den güncel haberler, yeni tekneler, yeni teknolojiler, yarış haberleri, teknede her zaman işinize yarayacak pratik bilgiler.

Haberler

– Amerikalı tersane Leopard’ın yeni gövde tasarımı ve geliştirilmiş salon yerleşimiyle öne çıkan motor katamaran modeli 46 PowerCat ile seyre çıkıyoruz.
– Teknenizle yanaşıp yeni lezzetler keşfedebileceğiniz, otel konforunda vakit geçirebileceğiniz tesisleri bir araya getirdik.
– Yaşamlarını teknelerinde sürdüren Özlem ve Özkan, hayalini kurdukları dünya turu içi Finike Marina’dan ayrılıyorlar.
– Kittel’ler Marlow 72’leriyle Hırvatistan kıyılarını keşfetmeye devam ediyor.
– Yeni tekneler; Beneteau First 36, Absolute Navetta 75, Nautitech 44 Open, Hanse 460.

Akıl Hocası

Yeni Teknolojiler
– Dünyanın en büyük benzinli makine üreticilerinden Yamaha, sektörde çığır açacak ilk elektrikli tahrik sistemini üretti.
– Tekne kullanırken sert havalar korkutucu olabilir fakat çok sayıda pratik yapmak bu tür durumlara karşı yeteneklerinizi artıracaktır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Yarışıyorum
– Yılda iki kez Paris’te düzenlenen, tasarım dünyasının kalbinin attığı Maison Objet Fuarı’nda öne çıkan ürünlere göz atıyoruz.

Yüzen Stil
– Yılda iki kez Paris’te düzenlenen, tasarım dünyasının kalbinin attığı Maison Objet Fuarı’nda öne çıkan ürünlere göz atıyoruz.

Mavi Edebiyat
– Macellan’ın başlattığı seferin tamamlanmasının 500’üncü yıldönümü nedeniyle Yılmaz A. Bayazıtoğlu’nun Amiral’e yazdığı mektup…

Öteki Dünya
– Geçen yıl yüzde 100 elektrikli modeliyle Türkiye pazarına giren İngiliz otomobil markası ZS’nin, benzinli yeni versiyonlarını inceliyoruz.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.