Megayat yelkenleri için etkin çözümler

Megayat yelkenleri için etkin çözümler

Her türden yelkenli tekne için üstün kalitede, dayanıklı yelkenler üreten UK Sailmakers, büyük ebatlı imalatlarda tecrübeli ekibiyle megayat yelkenlilerine yönelik etkin çözümler sunuyor. Tuzla’da Mengi Yay tersanesi tarafından inşa edilen ve geçtiğimiz aylarda suya indirilen 47 metrelik megayat S/Y Seleda’nın toplam 1.032m2’lik alana sahip yelkenlerinin üretimini üstlenen UK Sailmakers, yelkenlerin montajlarını tamamlayarak tersaneye teslim etti.

Anayelken, mizan, stay sail ve genova olmak üzere teknenin tüm yelkenlerini kapsayan projede megayata en uygun çözümü sunmak için UK Sailmakers dizayn ekibiyle tersane mühendisleri birlikte çalışarak projeyi tamamladılar. İmal edilen yelkenlerle yapılan deneme seyirleri de başarıyla tamamlanarak yetkililerden tam not aldı.

Megayatlara yönelik her türlü gezi ve performans yelkenleri üreten UK Sailmakers; ihtiyaç durumunda megayat yelkenlerine kışlık bakım ve onarım hizmeti de veriyor. Loftta ayrıca maxi ve megayatlar için membran yelkenler, spektra dokuma, spektra lamine, spektra karbon lamine, X-Drive spektra karbon ve klasik tekneler için dakron yelkenler de üretiliyor.
İLETİŞİM: uksailmakers.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.