İçeride huzur, dışarıda hayat

İçeride huzur, dışarıda hayat

Doğanın içinde yaşamak isteyenler için Koşuyolu Koru Evleri, İstanbul Altunizade’de Validebağ Korusu’na komşu konumuyla dikkat çekiyor.

Peyzajı ve sosyal tesisleriyle tamamlanmış, oturmaya hazır olan Koşuyolu Koru Evleri, Türkiye’nin en büyük ecza dağıtım kuruluşlarından Selçuk Ecza Deposu’nu bünyesinde barındıran Selçuk Ecza Holding tarafından satışa sunuluyor. Koşuyolu Koru Evleri, yüzde 85’i doğaya ayrılmış toplam 28 bin metrekarelik alanda 13 blok ve 196 daireden oluşuyor. Farklı büyüklükte 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1, ayrıca dubleks seçeneklere de sahip lüks daireler bulunuyor projede.

Proje toplam 28 bin metrekarelik bir alanda bulunuyor. 

Koşuyolu Koru Evleri’nde her katta iki daire bulunuyor. Dairelerde ortak, misafir ve ebeveyn banyoları olmak üzere minimum üç banyo yer alıyor. Bloklarda her daireye ayrılmış minimum 15 metrekarelik kilitli depolar da mevcut. Her daireye tahsis edilen en az üç araç otoparkına ek olarak misafir araçlar için de otoparklar ayrılmış. Projenin sosyal alanları; 5 bin metrekarelik yürüyüş alanı, spa ve sağlık tesisi, 1190 metrekarelik açık havuz alanı ve 250 metrekarelik açık havuz, 320 metrekarelik kapalı havuz alanı, 250 metrekarelik spor salonu, cafe ve peyzaj alanı içerisinde 200 metrekarelik açık çocuk parkı içeriyor. Fiber internet altyapısı yüksek hızda dijital iletişim imkânı sağlıyor.

Evler, armatür, vitrifiye, beyaz eşya, mermer ya da seramik ürünlerinde tercih edilen dünyanın önde gelen markaları kullanıyor. Tamamı bitirilmiş, iskanı alınmış, oturmaya hazır daireler; donanımlı mutfakları, yerden ısıtma sistemi, ferah odaları, aydınlık yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle öne çıkıyor.

Koru, deniz veya şehir manzaralı daireler, Validebağ Korusu’na komşu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 1 km yakınlıkta, metro ve metrobüs duraklarına yürüyüş mesafesinde. Ayrıca Avrasya Tüneli veya tüm bağlantı yollarına kolayca ulaşılabilecek bir lokasyonda. Çeşitli alışveriş merkezleri dakikalar içinde varılabilecek yakın çember içinde, seçkin okullar ve hastaneler ise komşu sayılabilecek konumda. kosuyolukoruevleri.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.