Aradığınız uzman için Sunbrella Marine Partner

Aradığınız uzman için Sunbrella Marine Partner

Sunbrella Marine Partner

Sunbrella’nın uzman ağı Sunbrella Marine Partner ikinci yılına giriyor. Marka ayrıca sürdürülebilir bir gelecek için çalışan The SeaCleaners derneğinin sponsoru oldu.

Dickson Constant markası olan Sunbrella, geçen sene bir uzmanlık ağı başlattı. Sunbrella Marine Partner, Türkiye’de denizcilik sektöründeki ustaları ve döşemecileri ihtiyacı olan tekne sahipleriyle bir araya getirdi.

Sunbrella Marine Partner uzmanlık ağı ikinci yılına giriyor. Bir yıl içinde pek çok tekne sahibi ihtiyaç duydukları konularda işin uzmanlarına Sunbrella Marine Partner ağı web sitesi sunbrellamarinepartner.com üzerinden ulaştı. SMP ağında yer alan uzmanlar kendilerine ulaşan tekne sahiplerinin ihtiyaçlarını bilgi deneyimleriyle karşıladı.

İkinci yılında program yeni uzmanlarla güçlenerek denizcilik sektöründe ihtiyaç duyan herkesin adresi olmayı hedefliyor.

Sunbrella The SeaCleaners'a sponsor oldu

SEAClEANERS’IN SPONSORU

Dickson Constant ayrıca, Avrupa Atık Azaltma Haftası kapsamında Sunbrella markasıyla The SeaCleaners derneğinin sponsoru oldu.

Uzmanlardan ve profesyonellerden oluşan The SeaCleaners derneği okyanusları plastik kirliliğinden sürdürülebilir bir şekilde korumak için koordineli bir şekilde ortak eylemi teşvik ediyor.

Markadan yapılan açıklamada, “Her yıl okyanuslara 8 milyon tondan fazla plastik atılıyor, bu da bin 400’den fazla deniz türünün yaşamını etkiliyor ve yılda 1 milyon deniz kuşu ve 100 bin deniz memelisinin ölümüne sebep oluyor. Tepki göstermezsek 2050 yılına kadar okyanuslardan balıktan daha fazla plastik olacak” denildi.

Sunbrella’dan yapılan açıklamada, “İnovasyon ve kalite kadar çevreye saygının da önemli olduğu denizcilik dünyasında kullanılmak üzere tekstillerin gerçek bir fikir laboratuvarıdır. Bugün, ekolojik aciliyet konusunda her zamankinden daha fazla gerçek bir farkındalık var. The SeaCleaners’ı ve onun karada ve denizde plastik kirliliğine karşı eylemlerini desteklemek Dickson’ın Sunbrella markasıyla kendini adamak ve çalışanları, müşterileri ve hizmet sağlayıcıları arasından farkındalık yaratmak istediği somut ve güçlü bir eylemdir.” vurgusu yapıldı. dickson-constant.com