Kanarya Kasabı marinalara bir “tık” uzakta

Kanarya Kasabı marinalara bir “tık” uzakta

Kanarya Et Grup’un online adresi www.kanaryakasabi.com.tr İstanbul’un tüm marinalarının yanı sıra 15 günde bir Çeşme ve Bodrum marinalarına da hizmet veriyor.

1960’dan beri Türkiye’nin köklü firmalarının et tedarikçisi olan Kanarya Et Grup’un markası Kanarya Kasabı, www.kanaryakasabi.com.tr’yle perakende et satışını bir “tık”la İstanbul’a ve Bursa’ya taşıyor. Marka aynı zamanda www.kanaryakasabi.com.tr üzerinden verilen siparişlerle İstanbul’daki tüm marinalara hizmet verdiğini duyurdu. Kanarya Kasabı ayrıca, yazın gelmesiyle İstanbul marinalarının yanı sıra 15 günde bir Çeşme ve Bodrum marinalarına da hizmet veriyor.

Kanarya Et Grup Burak Şahin
Kanarya Et Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burak Şahin

1960 yılında İstanbul’un Fındıkzade semtinde Bilgin Şahin tarafından bir kasap dükkanı olarak kurulan Kanarya Kasabı, 1985 yılından itibaren toptan satışı da ilave ederek İstanbul’un seçkin restoran, otel ve kasaplarının et tedariğini gerçekleştiren Kanarya Et Grup halini alıyor. Perakende kısımda www.kanaryakasabi.com.tr olarak da hizmet veren Kanarya Et Grup’un Yönetim Kurulu Başkanlığını Burak Şahin üstlenmekte.

0 ile +4 derecedeki soğutuculu araçları ve kendi personeliyle sevkiyat gerçekleştiren www.kanaryakasabi.com.tr’de satılan bütün ürünler, Afyon ve Balıkesir yöresinin hayvanlarından temin ediliyor. Kıymadan kuşbaşına, dana asadodan dana brisket gibi özel ürünlere kadar farklı lezzetleri marinalara ulaştıran kasabın paketleme işlemleri normal tabak kapama yöntemiyle yapılıyor. Ayrıca ürünlerin, “Günlük olarak veteriner hekim kontrolünde hijyen kurallarına uygun olarak uzman kasaplar tarafından hazırlanarak eğitimli personel tarafından sevk edildiği” vurgulanıyor.

Kanarya Et Grup Yönetim Kurulu Başkanı Burak Şahin, “Müşterilerimiz, www.kanaryakasabi.com.tr adresinden Google Play veya AppStore mobil uygulamalarından ya da +05392670000 WhatsApp hattımızdan siparişlerini bizlere iletebilirler.” diyerek sipariş kanallarını sıralıyor.

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.