METT Bodrum’a özel ödül

METT Bodrum’a özel ödül

Sunset Hospitality Group’un lifestyle otel markası METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Condé Nast Traveller Middle East edisyonu okurlarının oylarıyla “2021 Yılının En İyi Yeni Uluslararası Oteli” seçildi.

Sunset Hospitality Group’un (SHG) 5 yıldızlı lifestyle otel markası olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, dünya seyahat endüstrisinin önde gelen markalarından biri olan Condé Nast Traveller Middle East edisyonu Okur Ödülleri kapsamında, “2021’in En İyi Yeni Uluslararası Oteli” seçildi.

METT Bodrum’un açılışının üzerinden bir yıl geçmeden, misafirlerine sunduğu lüks hizmetlerle aldığı bu uluslararası ödüle ilişkin Sunset Hospitality CEO’su Antonio Gonzalez şunları söyledi: “Condé Nast Traveller okurlarına destekleri için teşekkür ediyoruz. Bu ödül, ekibimizin sıkı çalışması ve otelcilik alanında olabilecek en iyi hizmeti verme hedefimize olan bağlılığımızın konuklarımız tarafından takdir edilmesi anlamına geliyor. METT Hotels & Resorts markasını yeme-içme ve eğlenceyi merkeze alan bir tatil arayışındaki kişiler için tasarladık. Bu ödülün gezginlere tekrar seyahate çıkmak için ilham vermesini diliyor, herkesi nefes kesici bir destinasyon olan Bodrum’a davet ediyoruz.”

Condé Nast Traveller Middle East Okur Ödülleri, her yıl derginin okurları tarafından seçilen dünyanın en iyi destinasyon, otel, havayolu ve cruise turlarından oluşuyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’da 72 oda ve 31 teras veya bahçeli özel villanın yanı sıra, bir açık havuz, geleneksel Türk hamamı, Moi Spa ve Raise Fitness & Wellness mevcut. Otelin zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı var. Akdeniz mutfağı sunan Folie ve kış boyu açık olan İtalyan adaları konseptli Isola Manzara Gardens, restoranlarından bazıları.

METT Bodrum, marinadan birkaç dakika uzaklıktaki Haremtan Koyu’nda, önünde uzanan Akdeniz manzarası ve masmavi sularıyla demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunuyor. www.mettsocialliving.com/bodrum

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.