Prada ve Red Bull ortaklığı

Prada ve Red Bull ortaklığı

Red Bull sporcusu, İspanyol kanocu Aniol Serrasolses, Kuzey Kutbu’nun kalbine doğru bir keşif gezisiyle 20 metre yüksekliğindeki buz şelalesinden inerek disiplininin sınırlarını zorlarken arkasında Prada Linea Rossa desteği vardı.

Prada Linea Rossa bir Red Bull sporcusu olan Aniol Serrasolses’i destekliyor. İspanyol kanocu, Kuzey Kutbu’nun kalbine doğru benzersiz bir keşif gezisiyle 20 metre yüksekliğindeki buz şelalesinden inerek disiplininin sınırlarını zorluyor.

Svalbard adasının zorlu ortamına uygun olarak donatılmış Prada Linea Rossa, Aniol’u dünyanın en yüksek donmuş şelalesine karşı karşıya getirecek şekilde donatıyor. Koleksiyonun gelişmiş tekstil gelişmeleri konfor ve yüksek performans fonksiyonunu birleştiriyor: yenilikçi Prada imalatları sınırları zorluyor, iki ağırlıktaki özel Prada Extreme-Tex ise benzersiz bir grafen membran aracılığıyla antistatik, antibakteriyel ve termoregülasyon özellikleri sunuyor.

36 yelken saati boyunca rekor kıran yolculuğu belgeleyen bir video, sporcunun çalkantılı bir nehir üzerindeki dar mağaralardan geçişini ve etkileyici şelalenin inişiyle sona ermesini gösteriyor. Prada Linea Rossa, zorlu buz ve dondurucu su ortamlarına dayanan bu cesur keşif gezisinin bir parçası oldu.

Prada Linea Rossa ve Red Bull arasında devam eden ortaklık, sporcuların yeteneklerini desteklemek, becerilerini geliştirmek ve kendileri için belirledikleri iddialı zorluklara ulaşmalarına yardımcı olmak için sporcularla birlikte çalışarak spor ve inovasyona odaklanan etkinlikleri ve özel girişimleri teşvik etmeyi amaçlıyor.

Dergimizi Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.