Siz neredeyseniz biz oradayız

Siz neredeyseniz biz oradayız

İlham almalı - 2019 Kasım ayı editoHani çocuklar üniversiteye başlar ve ebeveynler “ay ne zaman büyüdün sen der ya”, işte öyle bir ruh hali var içimde. Denizcilik kültürünü yaymak, bu dünyada olan bitenleri, yenilikleri okurlarımıza anlatmak, tekne sahibi olanların ufkunu açmak, olmayanlara tekne hayalini kurdurmak amacıyla çıktığımız yolda 12 yılı geride bıraktık.

Her geçen gün büyüdük. Öğrendiklerimizle, çözüm ortaklarımızla, okurlarımızla, yazarlarımız ve dergi mutfağında emeği geçen tüm ekiple…

Dergimiz; şimdi daha olgun, tecrübeli ve değişen dünyaya ayak uyduran bir yetişkin.

İngiliz denizciliğinin know how’ını, temsilcisi olduğumuz MotorBoat & Yachting ve Yachting World markasından aldığımız haberleri yerel içeriklerle harmanlayarak sizlere ulaştırıyoruz. Ülkemizdeki denizcilik dünyasından ve yelken yarışlarından en güncel haberleri aktarmaya devam ediyoruz. Tekne testlerimiz, deniz sohbetlerimiz yine her ay dergide. Ama bunun yanı sıra 3 yıl önce yayına başladığımız Youtube kanalımız OŞİNARYUS da, içeriği ve aboneleriyle büyüyerek dijital platformda yanınızda olmaya devam ediyor. Söyleşiler ve tekne deniz denemelerini izleyebileceğiniz kanalımızda, okurlarımızın ihtiyaçlarına cevap veren, uzmanı tarafından aktarılan bakım-onarım bilgileri ve ürün incelemeleri de yer alıyor.

Öyle bir dönemdeyiz ki bir tarafımız dijital bir tarafımız hâlâ geleneksel. Geleneksel medyanın dijitale dönüşme sürecinde okurlarımıza her platformdan ulaşmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Dergi, akıllı telefon uygulamaları, Youtube, sosyal medya hesapları, web sitesi… Özetle her yerde, hep yanınızdayız.

Çünkü geride bıraktığımız yıllar bize, okurlarımız neredeyse orada olmayı öğretti.

İyi okumalar, iyi seyirler

Selcen Tanınmış Işıldar
selcen@motorboatdergi.com