Yachtneeds uygulaması Türkiye’de

Yachtneeds uygulaması Türkiye’de

Yachtneeds uygulamasıMonako merkezli Yachtneeds, tekne sahiplerinin ve yatçılık sektörünün ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir mobil platform. Sektörün eksiklikleri ve zorlukları analiz edilerek iki yıl önce ilk adımları atılarak tasarlanmaya başlanan platforma, dünya genelinde faaliyet gösteren yaklaşık 600 marina ve yatçılık ile lüks servis hizmeti veren 24 bin’den fazla firma bilgisi kaydedilmiş. Uygulama oluşturulan hesap aracılığıyla marina, cafe-restoran, yat acentası gibi bilgileri tek tuşla kullanıcılarına sunarken; kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma, tekne mürettebatına yönelik, günlük, sezonluk, tam veya yarı zamanlı iş ilanları yayınlamaya ve bu ilanlara direkt başvuru yapmaya imkân tanıyor.

Sofi Yacht Charter & Brokerage aracılığıyla mayıs ayından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan platform, kısa sürede Türkiye’nin tüm sahil şeridinde hem teknecilerin hem de genel kullanıcıların ulaşabileceği detaylı bir data bankası oluşturmayı hedefliyor. Ios ve Android işletim sistemleriyle uyumlu çalışan platform, çok yeni olmasına rağmen dünya yatçılık endüstrisinin yüzde 35’ine ulaştığı belirtiliyor.

İlk kez Monaco Yachts Show 2016’da lansmanı yapılan Yachtneeds uygulaması, 14-18 Haziran 2017’de Bodrum Palmarina’da düzenlenecek Yachts Show Eurasia fuarında Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Uygulamayı Apple Store ve Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
İletişim: www.sofiyat.com/yachtneeds-app/