Yalıkavak Marina’dan Cazip Bağlama Kampanyası

Yalıkavak Marina’dan Cazip Bağlama Kampanyası

Yalıkavak Marina Bağlama Kampanyası

Teknesini her an yola çıkmaya hazır tutmak isteyenler tekne sahipleri için Yalıkavak Marina’dan yıllık bağlama anlaşmasında cazip fırsat.

Türk Rivierası’nın göz bebeği konumundaki Yalıkavak Marina, yıllık tekne bağlama anlaşması yapan misafirlerine %30 oranında özel indirim uyguluyor. Böylece tekne sahiplerine hem 125 €/m²’lik cazip fiyatlar hem de seçkin olanaklarıyla Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinasının benzersiz hizmetlerinden yararlanma fırsatı sunuluyor. Bu özel teklifin marinada bulunan ve 30 metreye kadar tekneler için ayrılan 51 bağlama alanı için Nisan 2020 sonuna kadar geçerliliği bulunuyor.

2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası unvanına ve British Yacht Harbor Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa derecelendirmesine sahip Yalıkavak Marina’ya dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen denizciler, yerli ve yabancı ziyaretçiler dört mevsim boyunca uluslararası standartlarda benzersiz marina hizmetlerinden yararlanma fırsatı yakalıyorlar.

Marina operasyonları konusunda iyi eğitimli ve tecrübeli çalışanlara sahip Yalıkavak Marina misafirlerine; güvenli bir limanda konaklama, yat acenteliği, yat sigorta işlemleri; dünyaca sevilen yerli ve yabancı markalardan oluşan kapsamlı bir AVM, butik oteller, dünyaca ünlü restoran, kafe ve gece kulüpleri; konser, sergi gibi kültürel aktiviteler gibi çok çeşitli imkânlar sunuyor.

Yalıkavak Marina ayrıca 1000 amper – 380 volt kıyı elektriği, 7/24 palamar hizmeti, dalgıç hizmeti, 7/24 aktif güvenlik elektronik kontrollü girişler, her bağlama noktasında yüksek hızlı WiFi bağlantısı, yakıt istasyonu, gümrüksüz yakıt ve helikopter pisti olanaklarının yanı sıra gümrük kapısı olarak da işlev görüyor.

Bağlama kampanyası ve marinayla ilgili detaylı bilgi için Yalıkavak Marina Ön Büro ve web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

İletişim: +90 252 311 0611 / marina@yalikavakmarina.com