Yalıkavak Marina yeniden bir numara

Yalıkavak Marina yeniden bir numara

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından düzenlenen, “Dünyanın En İyi Yat Marinası” oylamasında Yalıkavak Marina, “2023 Yılının En İyi Süper Yat Marinası” ödülünün yeniden sahibi oldu.

Dünya yatçılık sektörünün prestijli kurumlarından biri olan The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından düzenlenen, “Dünyanın En İyi Yat Marinası” oylamasında Yalıkavak Marina, “2023 Yılının En İyi Süper Yat Marinası” ödülünün yeniden sahibi oldu. Yalıkavak Marina, tekne sahipleri ve deniz tutkunları tarafından en çok oyu alarak beşinci kez en büyük ödülü Türkiye’ye getirdi.

The Yacht Harbour Association (TYHA) Marina Ödülleri 2023 yılının kazananları 20 Eylül’de Southampton Uluslararası Tekne Fuarında açıklandı. Törene dünya genelinden 200’den fazla Gold Anchor akredite marinanın temsilcisi katıldı. Dünya çapında toplam sekiz marinaya ödül verildi. Türkiye’den tek ödülü de Yalıkavak Marina aldı.

Yalıkavak Marina CEO’su Kenan Khudaverdiyev, “Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinası olan ve dünyanın ilk 10 marinası arasına giren Yalıkavak Marina olarak, 2023’te de bu gurur verici unvanı ülkemiz adına 5. kez alıp efsanevi bir başarıya imza atmaktan dolayı çok mutlu olduk. Bu oylama ile yüksek standartta vermeye devam ettiğimiz hizmet kalitesinin misafirlerimiz tarafından da onaylandığını görmek yeniden hepimizi çok onurlandırdı.

2023 yılında özellikle 130’dan fazla mağaza, restoran ve iki otele ev sahipliği yapmamızın yanı sıra güvenilir marinacılık hizmetimizde çığır açtık. Yalıkavak Marina olarak uluslararası marinacılık arenasındaki konumumuz ile de bölgesel bir merkez üssü haline geldik. Bu başarıya ulaşmamızda Türk halkına ve misafirlerimize çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

(TYHA) tarafından ‘’2022 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ve “Temiz Marinası”, “2020-2021 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından “5 Altın Çıpa Platin” (5 Gold Anchors Platinum) derecesiyle ödüllendirilen Yalıkavak Marina, böylece 2023 yılını da ödülsüz geçmedi. yalikavakmarina.com.tr

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.