D-Marin’den Premium Marinas

D-Marin’den Premium Marinas

D-Marin, müşteri deneyimlerini daha da zenginleştirmek için, kişiye özel ‘D-Marin – Premium Marinas’ uygulamasının lansmanını yaptı.

D-Marin, kesintisiz dijital inovasyonlarını bir araya getirmek ve müşteri deneyimlerini daha da zenginleştirmek için tüm marinalarında kullanılacak, kişiye özel ‘D-Marin – Premium Marinas’ uygulamasının lansmanını yaptı.

D-Marin’in “Bağlantılı Marina” girişiminin bir parçası olarak başlatılan D-Marin – Premium Marinas uygulaması, müşterilerin ihtiyaç duydukları tüm önemli bilgi ve hizmetlere ulaşabildikleri, kişiselleştirilmiş bir merkeze erişim sağlayan, merkezi bir platform olma özelliği taşıyor.

D-Marin Premium Marinas
D-Marin Premium Marinas uygulaması Akıllı Pedestal üzerinde de tam kontrol sunuyor. 

Marina sahiplerinin marina ekipleriyle doğrudan iletişim kurmalarının yanı sıra bağlama yerlerini anlık olarak seçebilmelerini, rezerve edebilmelerini ve yenileyebilmelerini, ödeme yapabilmelerini ve giriş işlemlerini uzaktan tamamlayabilmelerini sağlıyor. Böylece uygulama, bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltırken, müşterilerin her konumdaki en son haberleri, etkinlikleri ve özel teklifleri öğrenmelerine olanak tanıyarak marinalarla etkileşim biçimlerini değiştiriyor.

Sezgisel uygulama aynı zamanda müşterilere, D-Marin’in yakın zamanda piyasaya sürülen ve 2023 boyunca marinalarında kullanıma sunulan Akıllı Pedestal çözümü üzerinde tam kontrol sağlıyor. Kullanıcı, uygulama aracılığıyla prizlere güç akışını açıp kapatabiliyor ve marina ofisine girmesine gerek kalmadan enerji ve su tüketimini kolayca kaydedebiliyor, izleyebiliyor ve optimize edebiliyor.

D-Marin’in otonom Tekne Sensörleri ile bağlantı kuran D-Marin – Premium Marinas uygulaması sayesinde yıllık bağlama yeri sahipleri de maksimum emniyet ve güvenliğin keyfini çıkarırken, teknelerinin sintine, ısı, akü durumu ve konum gibi bilgilerini günün her saati takip edebiliyor ve anlık olarak güncelleyebiliyor. Yıllık ve transit müşteriler için olan uygulama, Apple App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.