Yalıkavak Marina oylarınızı bekliyor

Yalıkavak Marina oylarınızı bekliyor

Yalıkavak Marina, The British Yacht Harbour Association tarafından 2022’de de “Dünyanın En İyi Marinası” olarak ödüllendirmek için oylarınızı bekliyor.

Yalıkavak Marina, geçtiğimiz senelerde dünya yatçılık sektörünün prestijli kurumlarından The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine ve 5 Altın Çıpa ve “5 Altın Çıpa Platin” derecelerine layık görüldü. Marina, 2022’de de tekne sahipleri ve deniz tutkunlarının oylarıyla bu unvanı taşımaya devam etmeyi hedefliyor.

Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan, “Yalıkavak Marina olarak, Türkiye’yi temsil etme vizyonumuzun bir parçası olarak dünya çapında ödüller almak bizi her zaman gururlandırıyor. Türkiye’yi ve Yalıkavak Marina’yı, lüks yaşam stili tutkunları ve deniz aşıkları için bir numaralı destinasyon yaptık. Her yıl, Türkiye’nin göz alıcı mavi denizlerinde seyreden uluslararası teknelerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından Bodrum’u ziyarete gelen turistlerden oluşan 2 milyon konuğumuza yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin Riviera’sı olarak bilinen Bodrum Yarımadası’nı ve Yalıkavak Marina’yı uluslararası platformlarda tanıtarak Türkiye’yi dünya çapında temsil etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

TYHA’nın verdiği Dünyanın En İyi Marinası ödülü için “tyha.co.uk” adresinde, ilgili yere Yalıkavak Marina yazarak, mail adresiniz ve varsa teknenizin ismiyle 31 Ağustos 2022 tarihine kadar oylamaya katılabilirsiniz. Oylama, sadece yat sahiplerine değil herkese açık. yalikavakmarina.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.