D-Marin Punta Faro’yu ağına kattı

D-Marin Punta Faro’yu ağına kattı

D-Marin, Punta Faro Marina’yı genişleyen ağına dahil etti. Punta Faro, D-Marin grubunun 16. marinası ve İtalya’daki ilk marinası olma niteliği taşıyor.

D-Marin, 5 Eylül’de düzenlediği özel basın etkinliğiyle Punta Faro Marina’yı genişleyen ağına resmen dahil etti. Satın alma işlemi 1 Ağustos 2022 tarihinde tamamlanan Punta Faro, D-Marin grubunun 16. marinası ve İtalya’daki ilk marinası olma niteliği taşıyor. Punta Faro Marina’da seçkin konukların ve basın mensuplarının ağırlandığı etkinlikte yedi haneli yatırım planını da açıklandı.

Avrupa’nın dört bir yanından seçkin konukların ve basın mensuplarının ağırlandığı etkinlikte D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck, Punta Faro Marina’nın D-Marin ağına katılmasının D-Marin müşterileri için yeni bir seyir destinasyonu sunmasının önemini vurguladı. Dörschuck ayrıca şirketin Punta Faro Marina’ya yüksek hızlı kablosuz ağın ve yenilikçi, çevre dostu teknoloji kullanan akıllı güç ünitelerinin kullanımının yanı sıra marinanın sıhhi ünitelerinin tamamen yenilenmesi ve mevcut iskelelerin iyileştirilmesi planlarını içeren yedi haneli bir yatırım yapma niyetinde olduğunu açıkladı. Etkinlik kapsamında özel yazılı marina babasının da açılışı yapıldı.

D-Marin CCO’su L-R Dean Smith, D-Marin Birleşme ve Satın Almalar Başkanı Gyozo Lantos, D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck, Punta Faro Marina Direktörü Paola Piovesana, ve Eugenio Piovesana, Punta Faro Marina Ticari Başkanı Greta Dus

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck sözlerini şöyle sürdürdü: “Akdeniz ve Körfez bölgelerinde sunduğumuz hizmetleri büyütmeye devam ederken, İtalya’daki ilk marina alımımızı kutlamaktan ve Punta Faro’yu D-Marin ağına katmaktan ve mutluluk duyuyoruz. Bugünün ve geleceğin nesilleri için sürdürülebilir ve gelişmiş marinalar yaratma misyonumuzun bir parçası olarak Punta Faro’ya yatırım yapmaya kararlıyız. Yeni teknolojiyle birlikte gelişmiş çevrimiçi rezervasyon ve tekne güvenlik sistemlerinin yaygınlaştırılması da dahil olmak üzere artan dijitalleşme sayesinde müşteri deneyimi daha da üst seviyeye çıkarılacak. Kendimizi yerel topluluğun ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.”

Punta Faro Marina Direktörü Paola Piovesana ise, “Tüm misafirlerimizin marinadaki misafirperverliğin tadını çıkardığını görmek harikaydı. Yeni ortaklığımız ve D-Marin ekibiyle birlikte çalışacağımız için çok heyecanlıyım. Müşterilerimizin D-Marin’in müşteri deneyimi odağından faydalanmalarını ve en yüksek profesyonel hizmet standardının keyfini çıkarmalarını dört gözle bekliyorum.” dedi.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.