10 metre altı tekneler

10 metre altı tekneler

Diyelim ki tekne için ayırdığınız bir bütçe var. Ama hem alırken hem de sonrasında bağlama konusunda fiyat avantajı sağlayacak bir model olsun istiyorsunuz. Aradığınız şey 10 metre altında olabilir. Yelkenliden sürat teknesine, motoryattan Trawler’a kadar her tür ihtiyacı karşılayacak ve fiyat avantajıyla cezbedici 31 modeli bu dosyada görebilirsiniz.

Hazırlayan: Kadir Pirasoğlu

Hanse 315 - Trio Deniz
Hanse 315

 

Hanse 315 59 bin 900 Euro

Hanse Yachts’ın 9.62 metre boya ve 3.35 metre ene sahip yeni modeli 315, dikey baş ve kıçıyla hacmi ve su hattı boyunu maksimize eden bir aile gezi teknesi. Yeke tekneye sportif bir görüntü katıyor fakat tercihe göre çift dümen ve sabit masa da seçilebiliyor. Derin, 1.85m’lik salma opsiyonu dengeyi artırıyor ve açıkdeniz seyirleri için gereken CE Kategori A class’ını veriyor. Toplam 47 m2 yelken alanına sahip teknede daha iyi yelken trimi için araba ve açık ya da kapalı kıç ayna seçenekleri de sunuluyor. Aşağıda baş ve kıç olmak üzere iki kamara bulunuyor. Baştaki kamarada üç farklı yerleşim planı sunuluyor. Açık bölme tercih edilirse çift kişilik yatağın yerini daha büyük bir yatak alıyor. Ya da tek kişilik bir yatak ile çocuk yatağı tercih edilebiliyor.
İletişim: Trio Deniz Araçları

 

Greenline 33 - Boranova Denizcilik
Greenline 33 – Boranova Denizcilik

 

Greenline 33 139 bin 900 Euro

Hibrit tekneler üreten Slovenyalı tersane Greenline’ın en ufak modeli 33, makul fiyata çevreye duyarlı bir tekne sahibi olmak isteyenler için tasarlanmış. Teknenin havuzluğu açılabilen kıç aynası sayesinde sahibine ve misafirlere plaj keyfi sunuyor. Havuzluktan salona geçişte mutfak sancağa, hemen önüne ise oturma grubu ve yemek masası konumlandırılmış. Aşağıda banyo ve bir kamara bulunuyor. Greenline 33, 110, 170 ve 220hp olmak üzere üç farklı makine seçeneğiyle sunuluyor. Tekne 220hp Cummins dizel makineyle donatıldığında tam yolda 18 knot seyir hıza ulaşrken 48V’lik elektrikli makineyle 5.5 knot’a ulaşıyor.
İletişim: Boranava Denizcilik

 

Finnmaster 68 DC - Burla
Finnmaster 68 DC – Burla

 

Finnmaster 68 DC 68 bin 180 Euro

Finnmaster’ın bowrider gövde yapısına sahip cruiser serisindeki modeli 68 DC; günlük geziler ve su sporları için tasarlanmış. 6.80 metre boya ve 2.41 metre ene sahip teknenin yedi kişilik yolcu kapasitesi bulunuyor. Teknenin havuzluğunda L şeklinde oturma grubu ve yemek masası, mini mutfak ve bolca saklama alaını yer alıyor. Aşağıda bulunan tek kamara günlük geziler için ideal büyüklüğe sahip. Yamaha 175 ve 200hp makineyle donatılabilen 68 DC, fabrika verilerine gore 200hp makineyle 43 knot maksimum sürate ulaşıyor.
İletişim: Burla

 

Jboats j70 - Sailor Denizcilik
Jboats j70 – Sailor Denizcilik

 

Jboats J/70 33 bin Euro

6.93 metre boya ve 2.25 ene sahip tekne hızlı ve kolay kontrol edilebilir tasarımıyla yarış parkurlarında dikkat çeken bir model. Katlanır direği ve çekilebilir salmasıyla kolay taşıma imkanı sağlıyor. J/70 de diğer modellerde olduğu gibi infüzyon tekniğiyle kullanılarak sandviç yapıda üretilmiş. Dümen mili, direk, bumba ve teleskopik baston gibi donanımlardaysa karbon kullanılmış. Model asimetrik balon ve içeri çekilebilen gönderle kısa sürede yüksek seyir hızına ulaşabiliyor. Boyuna göre geniş bir havuzluğa sahip teknenin alt güvertesinde tek kişilik iki yatağın yer aldığı bir açık plan kamara bulunuyor.
İletişim: Sailor Denizcilik

 

Wellcraft Scarab 30 Sport - Tezmarin
Wellcraft Scarab 30 Sport – Tezmarin

 

Wellcraft Scarab 30 Sport 125 bin 275 Dolar

Scarab 30 Sport, hem iç sularda hem açıkdenizde ciddi av peşinde olan sportif balıkçılık tutkunları için tasarlanmış bir model olarak dikkat çekiyor. 9,2 metre boyundaki model, dalgaları yaran derin bir V gövdeye ve yüksek manevra kabiliyetine sahip. Baş tarafta iki kişilik kamarası ve tuvaleti; havuzluktaysa ocak, buzdolabı ve eviyesiyle küçük bir mutfak alanı bulunuyor. Av sırasında kıç taraftaki geniş koltuk katlanabiliyor; böylece ortadan konsollu teknenin mücadele alanı daha da genişliyor. 600hp makineyle donatılan Scarab 30 Sport tam yolda 55 knot sürate ulaşıyor.
İletişim: Tezmarin

 

Wraceboats GP26 - Mag Marin
Wraceboats GP26 – Mag Marin

 

Wraceboats GP26 65 bin 250 Dolar

Mag Marin’in ürettiği GP26, 7.90 metre boya ve 1.90 metre ene sahip. Gövde ile güvertede hafif ve güçlü bir yapı sağlamak amacıyla tekne epoksi reçineyle güçlendirilmiş ve E-glass/epoksi karışımıyla sandviç yapıda üretilmiş. Güverte salma bağlantıları karbonla desteklenmiş, salma fini ve dümen miliyse kompozit olarak üretilmiş. Hafif köpük-epoksi gövde ve güverte, karbon destekli salma, dümen mili ve salma fini Mag Marin tersanesinde üretilirken karbon direk, bumba ve bastonsa Pauger Carbon’dan temin edilmiş. GP26’lar ORC’nin belirlediği “box-rule” kuralları içerisinde eş özellikte üretiliyor. Jim Donovan tarafından tasarlanan teknenin toplam 40.27 m2 yelken alanı bulunuyor. Hafif, kolay donatılabilen armaya ve büyük yelken alanına sahip teknenin yüksek hızlara kolayca ulaşabildiği belirtiliyor.
İletişim: Mag Marin

 

Four Winns Horizon 270 - Tezmarin
Four Winns Horizon 270 – Tezmarin

 

Four Winns Horizon 270 OB 90 bin 154 Dolar

Spor otomobil tarzı iki kaptan koltuğu ve işlevsel detaylarla bezeli kumanda paneliyle Four Winns Horizon 290, su sporları için ideal bir model. Teknenin havuzluğunda bordadan bordaya, ön havuzluğundaysa istenildiğinde güneşlenme alanına dönüştürülebilien V şeklinde oturma grubu bulunuyor. 8 metre boy ve 2,57 metre ene sahip tekne; Mercury 350, XL Verado makineyle 50 knot sürate ulaşıyor.
İletişim: Tezmarin

 

X-Yachts - XP 33
X-Yachts – XP 33

 

XP 33 59 bin 900 Euro

X-Yachts’ın 9.99 metre boya ve 3.21 metre ene sahip modeli Xp33; güverte yerleşimi, işlevsel havuzluğu ve yelken seyrini kolaylaştıran özellikleriyle dikkat çekiyor. Başarı getiren alışılmış yeke konumu, kullanılan ikincil şaftla havuzluğun gerisine alınarak havuzluk alanı genişletilmiş. 63 m2 yelken alanı bulunan tekne diğer modeller gibi tüm yelken açılarında hızlı ve performanslı yelken yapma imkanı sunuyor. İç mekanlarda sade ama kullanışlı detaylar kullanılmış. Geniş gövde camları ve hatch’ler sayesinde teknenin güneş ışığından fazlaca yararlanması sağlanmış. Teknede baş ve kıç kamaralar olmak üzere toplam üç kamara yer alıyor.
İletişim: X-Yachts Türkiye

 

Trawler 30 - Kuzeyege Yatçılık
Trawler 30 – Kuzeyege Yatçılık

 

Trawler 30 75 bin Euro

Tam deplasman tekneler üreten Kuzey Ege Yatçılık’ın 10 metre boya ve 3.05 metre ene sahip modeli Trawler 30, küçük boyunun altında kullanışlı detaylar sunuyor. Yayvan gövde yapısı sayesinde dengeli; omurga ve dümen yapısı sayesinde idaresi kolay bir model. Havuzlukta U şeklinde oturma grubu ve bolca depolama alanı bulunuyor. Salona girişte sancakta günlük kullanım için uygun donanımda mutfak, iskeledeyse oturma grubu ve misafir koltuğu yer alıyor. Salondaki oturma grubu istenildiğinde yatağa dönüşebiliyor. Yükseltilmiş dümenci koltuğu ve geniş camlar sayesinde tekne iyi bir görüş açısına sahip. Aşağıda, konaklamalar için banyosu olan bir kamara var.
İletişim: Kuzeyege Yatçılık

 

Parker 750 CC - MMP Yatçılık
Parker 750 CC – MMP Yatçılık

 

Parker 750 CC 34 bin 900 Euro

Polonyalı tersane Parker’ın 7.46 metre boya ve 2.50 metre ene sahip teknesi 750 CC gezi ve sportif balıkçılık için uygun bir model. Teknenin havuzluğunda hareket rahatlığı sağlamak amacıyla bordaya saklanabilen koltuklara yer verilmiş. Havuzlukta usturmaça ve balık takımları için bolca saklama alanı var. Salona girişte sancak tarafta mutfak, iskelede dört kişilik oturma grubu ve misafir koltuğu, aşağıdaysa çift kişilik bir kamara ve tuvalet bulunuyor. Maksimum 300hp’lik makineyle donatılabilen 750 CC fabrika verilerine göre 250hp dıştan takma makineyle tam yolda 45 knot hıza ulaşıyor.
İletişim: MMP Yatçılık

Captur 905 Pilothouse - Mercury Sport
Captur 905 Pilothouse – Mercury Sport

 

Captur 905 Pilothouse 78 bin 740 Euro

Gezi ve sportif balık tutkunları için tasarlanan Quicksilver’ın 8.88 metrelik modeli Captur 905 Pilothouse, balık keyfini motoryat konforuyla buluşturuyor. Özel hazırlanmış havuzluk içerisinde bolca saklama alanı, livar, balık buzluğu ve borda olta yuvaları yer alıyor. Sürgülü cam kapıyla girilen salonda eviyesi, tek göz ocağı, fırını ve mini buzdolabı bulunan mutfak sancağa, oturma grubu ve yemek masası iskeleye, yan güverteden ayrı kapısı bulunan dümen mahalliyse iskeleye konumlandırılmış. Tekne baş altında ve vasatta çift kişilik iki yatağa sahip. 300hp Mercury Verado makineyle donatılan teknede 500hp’ye kadar farklı makine seçenekleri sunuluyor.
İletişim: Mercury Sport

Safter Eagle 750
Safter Eagle 750

 

750 Eagle 65 bin 900 TL

750 Eagle spor görüntüsü ve makul fiyatıyla dikkat çekiyor. 7.80 metrelik modelin havuzluğunda bordadan bordaya oturma grubu ve bolca saklama alanı yer alıyor. Ön tarafta dümenci ve misafir koltuğu bağımsız hareket edebiliyor. Aşağıda konaklamalar için tuvaleti olan bir kamara bulunuyor. Teknede tik zemin kaplama, krom vardavela, güneşlenme minderi gibi özellikler opsiyonel sunuluyor.
İletişim: Safter

Northstar Topline 880 SC
Northstar Topline 880 SC

 

Northstar Topline 880 SC 80 bin Euro

Günlük gezi ve gecelik konaklamalara uygun tasarlanan 880SC, Northstar’ın 9.10 metre boya ve 2.98 metre ene sahip modeli. RIB’in yüksek hıza uygun ve derin V omurgası üzerinde hardtop tavanı bulunuyor. Havuzlukta yemek masalı U şeklinde oturma grubu ve ocakla eviyenin bulunduğu bir bölüm yer alırken, basamaklarla yükseltilmiş ön güvertede güneşlenme alanı, aşağıdaysa çift kişilik tuvaleti ve banyosu olan bir kamara bulunuyor. Tekne tercihe göre 600hp’ye kadar farklı makine seçenekleriyle donatılabiliyor.
İletişim: Boranova Denizcilik

Galeon 305 HTS - Deniz Yatçılık
Galeon 305 HTS – Deniz Yatçılık

 

Galeon 305 Hts 137 bin 846 Euro

9.60 metrelik 305 HTS, açık güverteli spor model sevenlere performans ve konforun ön planda olduğu bir sürüş keyfi sunmayı hedefliyor. Tony Castro imzalı tekne geniş ve rahat kullanım alanlarına sahip. Aşağıda mutfağı ve yatağa dönüşebilen V şeklinde bir oturma grubunun bulunduğu salon ve vasatta master kamara yer alıyor.
İletişim: Deniz Yatçılık

Karnic-Stormline-2455_KDE-Marine
Karnic Stormline 2455 – KDE Marine

 

Karnic Stormline 2455 35 bin 900 Euro

Farr 25 - farr25od.com
Farr 25 – farr25od.com

 

Karnic’in 7.55 metrelik yeni modeli Stormline 2455, günlük ve hafta sonu konaklamalı geziler için uygun bir model. Spor görünüme sahip modelin havuzluğunda bordadan bordaya oturma grubu, salonunda günlük ihtiyaçları karşılayacak donanımda bir mini mutfak ile oturma grubu yer alıyor. Aşağıda iki kişinin konaklayabileceği, tuvaleti olan bir kamara var.
İletişim: KDE Marine

Farr 25 59 bin 900 Euro

7.62 metrelik teknenin gövdesi cam elyaf, epoksi reçine ve PVC köpükle sandviç yapıda üretiliyor. Direk, bumba ve baston Avustralyalı üretici Southern Spars tarafından üretiliyor. Bumba büyük yarış teknelerinin benzeri kutu şeklinde bir forma sahip. Toplam 124.5m2 yelken alanına sahip teknenin balon yelkeni tüm yeni yarış teknelerinde olduğu gibi asimetrik ve teleskopik gönderli olarak kullanılabiliyor.
İletişim: Farr 25 Türkiye

 

Crowline 264CR - KDE Marine
Crowline 264CR – KDE Marine

 

Crownline 264 CR 95 bin 900 Dolar

Crownline Cruiser serisinin 8.13 metrelik teknesi 264 CR, başta ve kıç tarafta çift kişilik iki kamara sayesinde konaklamalı seyirler için ideal bir model. Standart donanımlarda renkli gövde, kamara içi ahşap zemin kaplaması, özel Premium sarı deri koltuklar, paslanmaz çelik mikrodalga fırın, corian tezgah, seramik alkollü ocak, paslanmaz çelik buzdolabı, hem içeride hem dışarıda sıcak soğuk duş gibi detaylar bulunuyor. Crownline 264 CR, 220-375hp arası farklı makine seçenekleriyle sunuluyor.
İletişim: KDE Marine

 

Rinker 236 CC - Blues Yachting
Rinker 236 CC – Blues Yachting

 

Rinker 236 CC 54 bin 300 Dolar

Spor, gezi ve balık tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Rinker 236 CC, 7.17 metre boya ve 2.59 metre ene sahip. Tekne iki kişilik yatağından bağımsız koltukları ve portatif tuvaletiyle gecelemeye olanak tanıyor. Sınıfındaki diğer teknelerden farklı olarak geniş havuzluğundaki oturma grubu modüler koltuk sistemiyle geniş bir yatağa dönüşebiliyor. 250-320hp arası makine seçenekleriyle sunulan model fabrika verilerine göre tam yolda 45 knot sürate ulaşıyor.
İletişim: Blues Yachting

 

Dufour Drakker 24 - Turmarin
Dufour Drakker 24 – Turmarin

 

Drakkar 24

Dufour Yachts’ın yeni modeli Drakkar 24, sportif yelkencilik amacıyla Felci Design grubu tarafından tasarlandı. 7 metrelik model özellikleri, donanımı ve tasarımıyla one design bir yarış teknesi. Özellikle yelkenciliğe yeni başlayacaklar için her türlü trim kontrolüne imkan veren tekne profesyonel yarışçıların da tercih edeceği bir model olarak dikkat çekiyor.
İletişim: Turmarin

 

AG 26 - AG Marine
AG 26 – AG Marine

 

AG 26 70 bin Euro

Klasik otomobil severlerin denizde de tutkularını devam ettirebilecekleri AG26; ahşap ruhu altında hız ve performans sunuyor. 7.64 metrelik teknenin havuzluğunda bordadan bordaya uzanan oturma alanı, ön taraftaysa dümenci ve misafir koltuğu bulunuyor. 300hp Mercury Mercruiser 350 MAG kuyruklu makineyle donatılan AG 26 fabrika verilerine göre tam yolda 50 knot hıza ulaşıyor.
İletişim: AG Marine

 

Jeanneau NC9 - Trio Deniz
Jeanneau NC9 – Trio Deniz

 

Jeanneau NC9 135 bin 700 Euro

Jeanneau’nun 9.43 metre boya ve 3.15 metre ene sahip teknesi NC9, şık ve kullanışlı detaylarıyla iyi bir aile-gezi teknesi olarak tasarlanmış. NC9 geriye, yüzme platformunun üzerine kaydırılarak havuzlukta ekstra yer açan kıç oturma bankı, her iki yana kaydırılabilen salon kapıları ve zemin altındaki kocaman saklama alanları gibi detaylarıyla dikkat çekiyor. İskele taraftaki geçiş yolu, havuzluk ya da dümenden baş tarafa geçişi güvenli hale getiriyor. Tek D4 makine sayesinde yakıt ve bakım masrafları da makul seviyede. Tekne salonda yatağa dönüşebilen oturma grubu ve aşağıdaki iki kamarasıyla toplam altı kişilik konaklama kapasitesi sunuyor. 260hp Volvo D4 makineyle donatılan NC9, tam yolda 28 knot hıza ulaşıyor.
İletişim: Trio Deniz

 

Bavaria Cruiser 34 - Gena Yatçılık
Bavaria Cruiser 34 – Gena Yatçılık

 

Bavaria Cruiser 34 86 bin Euro

Cruiser 34, kolay yelken yapma ve seyir imkanının yanında uygun fiyatıyla düşük bütçeli donanımlı bir tekne arayanların dikkatini çekecek bir model. 9.99 metrelik teknenin 55.85 m2 yelken alanı bulunuyor. Dümencinin işini kolaylaştırmak ve iyi bir görüş açısı sağlamak için teknede iki dümene yer verilmiş. Cruiser 34, aşağıda geniş salon ve üç kamarayla düzenlenmiş.
İletişim: Gena Yatçılık

 

Sealine 330 - Aqua Motor
Sealine 330 – Aqua Motor

Sealine C330 174 bin 950 Euro

Nisan sayımızda sayfa 48’de detaylı testine yer verdiğimiz C330, Sealine’ın 9.99 metrelik yeni aile-gezi teknesi. Tekne açılabilir tavanı ve geniş salon camları sayesinde aydınlık ve ferah. Salonda oturma grubu ve yemek masası iskeleye, mutfaksa sancağa konumlandırılmış. Aşağıda ortak banyoyu kullanan master kamara başta, iki yataklı misafir kamarası vasatta yer alıyor.
İletişim: Aqua Motor

 

Azuree 33 - Sirena Marine
Azuree 33 – Sirena Marine


Azuree 33C 116 bin Euro

Sirena Marine’in geçen yıl denizle buluşturduğu 9.99 metre boya ve 3.66 metre ene sahip yeni teknesi Azuree 33C, 2010 yılında Genova Boat Show’da Yılın Yatı ödülünü alan modeli Azuree 33’ün yenilenen versiyonu. Havuzluk ve güverte tasarımı yenilenen teknede çift dümen konsolu, geniş hacimli gövde ve yelken seyrini keyifli hale getiren büyük yelken alanı gibi ayrıntılar korunmuş. Yan güverte pencereleri genişletilerek teknenin gün ışığından fazlaca yararlanması sağlanmış. Hem gövdesi hem de iç mekanı kişiselleştirilebilen modelde geniş bir salon, iki kamara ve bir banyo bulunuyor.
İletişim: Sirena Marine

 

Quicksilver Activ 805 Cruiser - Mercury Sport
Quicksilver Activ 805 Cruiser – Mercury Sport


Quicksilver Activ 805 54 bin Euro

7.88 metre boyundaki Activ 805 Cruiser, ferah yaşam alanları sayesinde dokuz kişiyi ağırlayabiliyor. Teknenin havuzluğunda L şeklinde oturma grubu ve yemek masası bulunuyor. Yemek masasının boyu ayarlanarak güneşlenme alanı olarak kullanılabiliyor. İskeleye konumlandırılan dümen mahallinin arka tarafında ocak, eviye ve buzdolabından oluşan bir mini mutfak yer alıyor. Bowrider gövde yapısıyla dalgalı denizde bile güvenle seyir imkanı sunuyor. Aşağıda biri başta diğeri vasatta çift kişilik iki yatak bulunuyor. Activ 805 Cruiser sahibine 400hp’ye kadar geniş bir makine seçim listesi sunuyor.
İletişim: Mercury Sport

 

Glastron GT 245 - Tezmarin
Glastron GT 245 – Tezmarin


Glastron GT 245 48 bin 600 Dolar

GT 245, 7.32 boya ve 2.54 metre ene sahip. 11 misafir kapasiteli teknenin ön havuzluğunda güneşlenme alanına dönüştürülebilen V şeklinde, kıç havuzluğun bordadan bordaya uzanan oturma grubu bulunuyor. Kıç taraftaki yüzme platformu entegre merdiveniyle denize ulaşmayı kolaylaştırıyor. 260–380hp arası benzinli makine seçenekleriyle sunulan tekne maksimum 49 knot hıza ulaşıyor.
İletişim: Tezmarin

 

Scarab Boats 195 HO Impulse - Depar Motor
Scarab Boats 195 HO Impulse – Depar Motor


Scarab Boats 195 HO Impulse 55 bin 139 Dolar

Hızlı ve güvenli tekneler üreten Scarab Boats’un 5.73 metrelik modeli 195 su sporlarına yönelik tasarlanmış bir tekne. Pervanesiz sevk sistemi sayesinde kısa sürede kayıcılık özelliği kazanan model yakıt tasarrufu sağlıyor. Çift 250hp’lik makineyle donatılan 195 Scarab, tam yolda 41-44 knot hıza ulaşıyor.
İletişim: Depar Motor

 

Boston Whaler 250 Outrage - Deniz Yatcilik
Boston Whaler 250 Outrage – Deniz Yatcilik


Boston Whaler 250 Outrage 105 bin 540 Dolar

Boston Whaler’ın balık tutkunları ve gezi amaçlı kullanım için tasarladığı 250 Outrage, 7.75 metre boya ve 2.74 ene sahip. Livar ve olta yuvalarının bulunduğu kıç havuzlukta balıkçılık malzemelerinizi rahatlıkla saklayabileceğiniz birçok özel bölmeli depolama alanı yer alıyor. Dümen mahallinin arka tarafına konumlandırılan özel livar tekne sahibinin işini kolaylaştırmak için düşünülmüş. Baş havuzlukta karşılıklı oturma grubu ve yemek masası istenildiğinde güneşlenme alanına dönüştürülebiliyor. Standartta 300hp Mercury Verado ile donatılan 250 Outrage’te 150 ve 200hp’lik farklı makine seçenekleri de sunuluyor.
İletişim: Deniz Yatçılık

 

Bayline Ciera 8 - Trio Deniz Araçları
Bayline Ciera 8 – Trio Deniz Araçları


Bayline Ciera 8 83 bin 900 Euro

Bayliner’ın 8.15 metre boya sahip aile-gezi teknesi Ciera 8, Akdeniz pazarı düşünülerek eklenmiş yenilikleriyle dikkat çekiyor. Yüzme platformu büyütülerek küçük bir plaj haline getirilen modelde havuzluğun arka tarafındaki oturma grubu da yatırılarak güneşlenme alanına dönüştürülebiliyor. İskele tarafına yerleştirilebilen mutfak sayesinde havuzluğu sekiz kişinin keyifle vakit geçirebileceği bir yaşam ve eğlence alanına çevirmek mümkün. Opsiyonel baş manevra pervanesiyle yanaşma ve ayrılma manevralarının deneyimsiz kaptanlar için bile çok kolay olacağı belirtiliyor. Ciera 8’de iki basamakla çok rahat ve güvenli bir şekilde ön taraftaki salona iniş yapılıyor. İskele tarafta tam ekipmanlı, şık bir mutfak bulunuyor. Sancak taraftaysa geniş duş ve tuvalet mevcut. Salon dışında bir kamarası daha bulunan tekne, dört kişinin konaklayarak rahat bir hafta sonu geçirmesi için ideal çözümler sunuyor. Standart olarak Mercruiser 250hp B3 ile donatılan Ciera 8’de 300hp benzinli ve 265hp dizel makineler opsiyonları da sunuluyor.
İletişim: Trio Deniz Araçları

 

Axopar 28 - Aqua Motor
Axopar 28 – Aqua Motor


Axopar 28 90 bin Euro

Finlandiyalı tersanenin 8.60 metrelik modeli Axopar 28; keskin dikey pruvası, katmanlı gövdesi ve güçlü makine performansıyla dikkat çekiyor. Open, OC, T-Top, Cabin ve Aft-Cabin olmak üzere beş farklı güverte yerleşimiyle sunulan Axopar 28 kıçta güneşlenme alanına ve ön güvertede oturma grubuna sahip. Teknenin salon yerleşiminde önde ve arkada olmak üzere dört kişilik oturma koltuğu bulunuyor.
İletişim: Aqua Motor

SeaRay 280 SLX - Deniz Yatçılık
SeaRay 280 SLX – Deniz Yatçılık


Sea Ray 280 SLX 126 bin 923 Dolar

Gezi ve su sporları tutkunları için tasarlanan 280 SLX, 8.69 metre boya ve 2.74 metre ene sahip. Havuzlukta L oturma grubu, masa ve mini buzdolabı ile eviyenin bulunduğu mini mutfak, ön havuzluktaysa V şeklinde oturma grubu yer alıyor. Standardında 350hp makineyle donatılan teknede 380hp ve 430hp olmak üzere iki farklı makine seçeneği sunuluyor.
İletişim: Deniz Yatçılık

Bu dosya 101 sayılı Nisan 2016 dergisi için hazırlanmıştır. Bu tarihten sonra fiyatlar değişiklikleri olabilir. Bu nedenle güncel fiyatlar için teknelerin Türkiye temsilcilerine ulaşıp güncel fiyatlarını öğrenmenizi tavsiye ederiz.