Absolute Navetta 70 tanıtıldı

Absolute Navetta 70 tanıtıldı

İtalyan tersane Absolute, mevcut Navetta 68’in yerini alacak yeni bir model üzerinde çalışıyor. İlk gövde, eylül ayında Cannes Yachting Festival’de yapılacak dünya prömiyerinden önce önümüzdeki yaz suya inecek.

Dümen mahali merkezde olan ve iki yanında yerleşik köşe kanepeleri bulunan flybridge, benzer şekilde daha bağımsız mobilyalarla yoruma açık. Hardtop, açılır tavan veya güneş panelleriyle donatılabiliyor. Ana salon, Navetta 68’e çok benzer bir düzene sahip ancak paylaşılan görsellere bakılırsa daha açık renklerle donatılmış. Mutfak, yemek masası ve sandalyeler arkadayken salon önde planlanmış.

Kaptan köşkü, salonun geri kalanından birkaç basamak daha yüksekte ve dümene bakan iki koltuk bulunuyor. Dikeye yakın ön camlar her yönden mükemmel görüş sağlamakta. Teknede, sekiz kişiye kadar misafir ağırlayabilecek dört misafir kamarası bulunuyor. Pruvadaki büyük boy gövde pencereleri, manzarayı içinize çekmek için öne bakan bir yatağa sahip olan master kamaranın konumunu ele veriyor. Navetta 70, ikiz Volvo Penta D13-1000/IPS1350 makineleri kullanacak. denizyatcilik.com