Denison Yachting’in başarısı

Denison Yachting’in başarısı

Denison Yachting, 2020 yılında diğer broker firmalarının hepsinden daha fazla 80ft üstü yat sattığını duyurdu.

Amerikalı Denison Yachting’in 80ft üstü yat pazarında satış lideri olduğunu ortaya koyan veriler, Boat International Media tarafından toplandı. Denison’un bu başarısı pandemide tekne satışlarına gösterilen ilgiyi, iptal edilen boat show’lar varken dijital kanalların kullanımını, yeni pazarlama yöntemlerinin önemini gösterir cinsten.

Denison Yachting, 24 farklı yat komisyoncusu tarafından satılan toplam 65 işlemle diğer aracı kurumlara liderlik etti. Bu, Denison’un süperyat satışlarında bir numara olduğu üst üste ikinci yıl oldu.

Denison Yachting’den yapılan açıklamada, pandeminin zorluklarına rağmen, toplam yat satışları, rezerve edilen kiralama ve pazarlama hedefleri açısından en iyi yıllarından birini yaşadığı belirtildi. Firma, iptal edilen Boat Show’lara rağmen uyum sağladıklarını ve yat satın alma sürecini müşteriler için kolay ve güvenli hale getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Pazarlama Direktörü Josh Valoes, “Gelişen teknolojiler çağında, eskiye bağlı kalırsanız yok olursunuz. Şirket içi pazarlama ekibimiz dinamik ve çevik kalmamızı sağladı. 2020’de pazardaki değişikliklere yanıt vermek için beklemek yerine ekibimiz yılın zorluklarının üstesinden gelmeye mükemmel bir şekilde hazırdı” dedi.

Superyacht Direktörü Ben Farnborough, “2020 bize gezinme konusunda birçok engel çıkardı. Ancak yıla 2018 ve 2019’daki güçlü satışlardan gelen bir ivme ile girdik. 2020’deki başarılarımız sıkı çalışmanın, vizyonun ve odaklanmanın sonucuydu” yorumunu yaptı.

“Alıcıların, satıcıların ve charter müşterilerinin önünde kalmanın yeni yollarına adapte olduk. Sektörde sağlamlaştırılmış deneyime, genç güdülere ve eşit ölçüde kararlılığa sahip dinamik bir ekibimiz var. Yaptıklarını seven ve her zaman “Sıradaki ne?” diye soran bir grup. Markamızı oluşturmaya ve büyük yat sektörüne damga vurmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz. ”

Denison, yeni yılda da müşterilerinin yatlarını hızlı ve en yüksek fiyattan satmak ve küresel pazarda liderliğini korumak için çabalarını sürdüreceğini vurguladı. denisonyachtsales.com